Meme Generator WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Meme Generator WordPress Plugin / Meme Jeneratörü WordPress Eklentisi
Bu eklentinin kullanımı eğlencelidir ve WordPress site sahiplerinin kurulması için süper kolaydır!
Bildiğiniz gibi, memler bu günlerde çok eğilimli, aslında şu anda en sıcak trend. Etrafınıza bir göz atarsanız, Twitter hesabınızda veya Facebook haber beslemesinde, memlerin her yerde olduğunu göreceksiniz!
Birini güldürmek ya da komik, alaycı veya mizahi olmak istediğinizde bir memenin akla geldiğini düşünün.
Bu eklenti ile WordPress sitenizi kullanıcı tarafından oluşturulan içerik içeren eğlenceli bir bloga dönüştürebilirsiniz.
Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği yüklemenin avantajı, çok fazla web sitesi trafiği çekebilmeniz ve kârınızı artırabilmenizdir.
Kullanıcılar özel fotoğraflar yükleyebilir, oluşturdukları mem veya memeleri indirebilir ve ayrıca paylaşabilir. Eklenti, diğer meme jeneratör web sitelerinde ortak olan tüm özelliklerle donatılmıştır. WordPress eklentisi olarak işler – kısa kodları kullanarak herhangi bir sayfaya / yayın üzerine meme jeneratörünü ekleyin
Bir meme oluşturulduktan sonra, kullanıcılar bunu Facebook, Twitter veya Pinterest’te paylaşabilir.
Kullanıcılar da bir HTML veya resim bağlantısı olarak gömebilir
Bir memeye aşık mı? Kullanıcılar Memes’i Yeniden Kabullayabilir! Meme jeneratörü ile birlikte gelen AA yedekleme yöneticisini kullanarak, çok sayıda meme şablonunu içe aktarabilirsiniz.
Meme Jeneratör Şablonunu özelleştirin! Eklenti ayrıca, meme jeneratörünü web sitenizin geri kalanına benzeyecek şekilde özelleştirmek için kullanabileceğiniz özelleştirici sitesi Beautify eklentisi ile birlikte gelir!
Özellikler Listesi: WordPress eklentisi olarak çalışır – Meme jeneratörünü kısa kodları kullanarak herhangi bir sayfaya / gönderiye ekleyin
Kullanıcılar meme yapmak için resim yükleyebilir ve metin kutularını kolayca ekleyebilir.
Kullanıcılar metin yazı tipini ve boyutunu değiştirebilir.
Bir mem oluşturulduktan sonra, kullanıcılar Facebook, Twitter veya Pinterest’te paylaşabilir veya bir HTML veya resim bağlantısı olarak gömebilirler
Kullanıcılar memleri yeniden kapsayabilir
Yönetici kullanıcıları, yönetici alanında bir memenin kaç isabet ve paylaşıldığını kontrol edebilir
Yönetici kullanıcıları, meme jeneratörünü bir veya iki sütunda görüntülemek isteyip istemediklerini seçmek için şablon seçimini kullanabilir
Özel Filigran Ekle
*Eklentiler ayrıca 2 eklenti, meme şablonlarını içe aktarmak için kullanabileceğiniz AA yedekleme yöneticisi ve meme jeneratörünün tasarımını özelleştirmek için kullanabileceğiniz özelleştirici sitesi ile birlikte gelir.

Meme Generator WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Jeneratör eklentisi, Eğlenceli eklentisi, Gags eklentisi, Mizah eklentisi, Espriler eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-858

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews