Luxia – Beauty & Spa Center HTML Template Web Teması

Açıklama

Luxia Beauty & Spa Center Hair Salon, Sağlık Merkezi, Yoga/Meditasyon Sınıfları ve diğer tüm sağlık işleri için HTML Tempale. Hizmetlerinizin, tedavilerinizin ve faydalarınızın görüşünü büyüleyici bir görünümde ortaya çıkarmak için yeni ve modernist bir görünümle oluşturulan her bölüm. Görünüm tarafında, Luxia için şık ve akıllı görünümü vurgulamak için en akıllı yazı tiplerini “Dans Etme Script, Cormorant, Open Sans” ve kazanan renkleri dikkatle seçtik.
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap üzerinde tamamen duyarlı tasarım 4.13 ana sayfa12 İç PageWow Animasyonlar% W3C VALICE360+ HTML5 & CSS3EASY ile CSMONECLEAN DesignSticky Headercommented ve Clean CodeRetina Ready.free Google Fonts.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Luxia – Beauty & Spa Center HTML Template Web Teması ; Güzellik web tasarım görseli, Güzellik web tasarım görseli, Makyaj Malzemeleri web tasarım görseli, Saç web tasarım görseli, Kesmek web tasarım görseli, Hizmet web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-174

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews