Live Preview Switch Bar for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Live Preview Switch Bar for WordPress / Canlı Önizleme Anahtarı Çubuğu WordPress Eklentisi
Envato Live Önizleme Switch Bar, Marketplace yazarları ve web geliştiricileri için uygundur.
Sadece 2.0 sürümünü başlattı!
Manuel olarak ürün ekleyin
Canlı önizleme anahtarı çubuğu v2.0 kullanarak, canlı önizleme çubuğuna sergilenmek için artık envato dışına manuel olarak ürün ekleyebilirsiniz!
Canlı demolarınızı tek bir yerde ekleyin ve yönetin!
Eşyalarınızı Envato’da satarken, müşterilerinizi etkilemek ve daha fazla satış kazanmak istiyorsanız, bu eklentiyi kullanmak bir zorunluluktur!
Envato Live önizleme anahtar çubuğu ile tüm canlı önizlemelerinizi tek bir yerden yöneteceksiniz.
Ayrıca, Envato Live önizleme anahtar çubuğu, temalarınız/eklentileriniz hakkında bilgi içe aktarmanıza ve göstermenize olanak tanır!
Eklenti/temanın adı, küçük resim, önizleme resmi, açıklama, incelemeler, fiyat, satış sayısı ve özellikleri sadece bir flash gibi otomatik olarak aktarın! Bazı bilgiler canlı önizleme çubuğunda görüntülenir ve daha fazla okuma düğmesine tıklarsanız tüm bilgileri kontrol edebilirsiniz.
Canlı önizleme çubuğunda bu tür değerli bilgileri görüntülerseniz, müşterileriniz temalarınızı/eklentilerinizi satın almaya daha fazla ikna olmayacak mı?
Öğelerinizi kategoriye göre düzenleyin – WordPress eklentileri, WordPress temaları, grafikler, fotoğraflar ve daha fazlasını ekleyin. Ayrıca öğe için kısa bir isme sahip olma olanağına da sahipsiniz.
Sadece bu değil, Envato Live Önizleme Switch Bar gerçek zamanlı istatistiklerle birlikte gelir – böylece Demolarınızda, kullanıcının konumunda, en iyi aktif öğeniz nedir, en iyi yönlendirmeler ve çok daha fazlası olan Live’ı görebilirsiniz!
Her canlı önizlemede, geçen haftanın kitlesini, kaç sayfa görüntülemesi olduğunu, kaç kullanıcı ve elbette kullanıcının konumunu görebileceksiniz!
Modern tasarımı ile Envato Live Önizleme Switch Bar, tasarım söz konusu olduğunda onu tamamen özelleştirmenizi sağlar.
Bir kullanıcı “Şimdi Satın Al” düğmesine tıkladığında ortak kuruluş kimliğinizi otomatik olarak ekleyin.
Satın Al düğmesine tıkladığında öğeyi Envato’daki kullanıcının sepetine otomatik olarak ekleyin!
Dediğim gibi, tüm demolar tek bir yerde, yani müşterilerinizin temalar/eklentiler ve demoları arasında geçiş yapabileceği anlamına geliyor.
Müşterilerinizin tüm cihazlarda canlı demo, bir abone düğmesi ve daha fazlasını kontrol edebilmesi için kendi logonuzu yükleyebilir, renklerini özelleştirebilirsiniz, özel bir satın alma düğmesi, duyarlı mod olabilir!
Fazlası var!
Tam özellikler listesine göz atın: WordPress ile çalışır (eklenti olarak)
Kullanımı çok kolay
Envato pazarlarından ürünleri içe aktarın
İstediğiniz çok fazla ürün ve demo ekleyin – sınırsız numara
Duyarlı
Envato öğelerini içe aktarın – her öğe adı, küçük resim, önizleme resmi, açıklama, incelemeler, fiyat, satış sayısı ve özellik ile birlikte gelir
Ürünlerinizi kategoriler ekleyerek düzenleyin – WordPress eklentileri, WordPress temaları, grafikler, fotoğraflar ve daha fazlası ekleyin. Ayrıca * her öğe için kısa bir isme sahip olma olasılığınız var
Bir kullanıcı “Şimdi Satın Al” düğmesine tıkladığında ortak kuruluş kimliğinizi otomatik olarak ekleyin.
Satın Al düğmesine tıkladığında öğeyi Envato’daki kullanıcının sepetine otomatik olarak ekleyin! – Bunu devre dışı bırakabilir ve Envato’daki ürünün ayrıntıları sayfasında kullanıcıyı yeniden yönlendirebilirsiniz
Özel Tasarım – Kendi logonuzu yükleyin, renklerini özelleştirin, özel bir satın alma düğmesi, duyarlı mod, müşterilerinizin canlı demonuzu tüm cihazlarda kontrol edebilmesi için,
Abone Ol düğmesi ve yönetici aboneleri listesi
Yönetici Gerçek Zamanlı İstatistikler – böylece Demolarınızda Kimin Olduğunu, Kullanıcının Konumu, En İyi Aktif Öğeniz Nedir, En İyi Tavsiyeler ve Çok Daha Fazlası!
Her canlı önizlemede, geçen haftanın kitlesini, kaç sayfa görüntülemesi olduğunu, kaç kullanıcı ve elbette kullanıcının konumunu görebileceksiniz!
Ayrıntılı belgeler

Live Preview Switch Bar for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Ön İzleme eklentisi, Demo eklentisi, Çubuk eklentisi, Pazar eklentisi, Yazar eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-763

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews