Limmo – Multipurpose Form Wizard Web Teması

Açıklama

Limuzin süper temiz ve modern bir form sihirbazı HTML 5 site şablonudur. Her tür şirket, yeni potansiyel müşterileri ve kişiler, eğilimler, cevaplar veya istekler gibi yararlı verileri yakalamak için kayıt, rezervasyon, alıntı veya inceleme sihirbazı oluşturabilir. Nice UI/UX Form Elements Tasarım: Eşsiz Satır İçi Tarih Seçici, Radyo, onay kutusu, Seç, Kayan Etiketler ile birlikte gelir. Düzen, önce mobil kullanımı göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır, küçük cihazlarda navigasyonda çok güzel, net ve kullanılabilir. Sonuçlar e -posta yoluyla gönderilecek ve onay e -postası formu dolduran kullanıcıya gönderilir. SMTP desteği ile ve isteğe bağlı olarak HTML duyarlı e -posta şablonu ile e -postaları güvenli ve kolay bir şekilde gönderin.
Ana Özellikler Valid ve Temiz HTML5/CSS3 Kodu
Yeni Son Bootstrap 5 tabanlı: Tüm cihazlarda güzel görünüyor
Antispam koruması ile çalışan PHP formları
Autoreply/Onay e -postası
SMTP ve HTML Desteği + HTML e -posta ile Phpmailer
Retina desteği ile 5 simgeler bootstrap
İlerleme çubuğu ile sihirbaz
Kayıt Sürümü
Rezervasyon Sürümü
Tırnak Sürümü
Sürümü inceleyin
Birden fazla aylık tarih aralığı seçici
Google Adresi AutoComplete
Yüzen Etiketler
SASS/SCSS dosyaları dahil
RTL sürümü
12 önceden yapılmış renk şeması
14 Adım Animasyon
Baykuş Carousel
Google Web Yazı Tipi
Tüm büyük tarayıcılar tarafından destekleniyor

Limmo – Multipurpose Form Wizard Web Teması ; Biçim web tasarım görseli, E -Posta web tasarım görseli, Anket web tasarım görseli, Kayıt Olmak web tasarım görseli, Kayıt web tasarım görseli, Rezervasyon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1386

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews