League Table WordPress Eklentisi

Açıklama

League Table / Lig Tablosu WordPress Eklentisi
Lig tablosu, yayınlarınızda, sayfalarınızda, özel yayın türlerinde veya widget alanlarınızda sıralanabilir ve duyarlı tablolar oluşturmanızı sağlayan bir WordPress eklentisidir.
Sıralama sisteminin farklı veri türleriyle çalışma yeteneği, bu eklentiyi çok yönlü hale getirir, sadece size kullanabileceğiniz bir fikir vermek için: Sıralama Tabloları
Fiyatlandırma tabloları
Spor Sonuçları
Spor fikstürleri
Spor istatistikleri
Spor Bahisleri
Merdiven turnuvaları
Ürün karşılaştırması
Ürün listesi
Finansal Veri
Demografik veri
Hava durumu verileri
Ve daha fazlası… e -tablo editörü
Verilerinizi doğrudan en sevdiğiniz O.S.’den kopyalayarak zamanınızı kaydedin. Veya çevrimiçi e -tablo düzenleyicisi (MS Excel, OpenOffice, LibreOffice, Google sayfası, vb.) Lig tablosuna gömülü elektronik tablo düzenleyicisine ve tam tersine.
Sıralanabilir sütunlar
Tablolarınızı birden çok sütuna uygulanan kriterlere göre sıralayın, tabloları manuel olarak sıralama olanağı etkinleştirin veya devre dışı bırakın, isteğe bağlı olarak her satır tarafından varsayılan konumu otomatik olarak gösteren bir sütun oluşturun.
Her şeyi özelleştir
Sınırsız çeşitli tablolar oluşturmak için tablo başına 105 özelleştirilebilir seçeneği, hücre başına 17 seçeneği ve 13 genel seçeneği kullanın. Renkleri, tipografiyi, çeşitli öğelerin boyutunu değiştirebilir ve ayrıca görüntüler ve bağlantılar ekleyebilirsiniz.
Ultra duyarlı
Duyarlı menü, duyarlı kesme noktası başına farklı yazı tipi boyutları ayarlamanıza, kullanıcıların cihazına göre belirli sütunları gizlemenize veya görüntülemenize ve tabloyu yatay ve dikey kaydırma çubuklarını gizlemenize veya görüntülemenize olanak tanır.
Hücre özellikleri
Hücre özellikleri ile farklı renklere veya tipografik stillere sahip belirli hücreleri, satırları veya sütunları vurgulayabilirsiniz, toplam, minimum, maksimum ve ortalama gibi matematiksel formüller uygulayabilir ve hatta belirli hücrelerin içine özel HTML veya JavaScript kodu ekleyin.
İthalat ve ihracat
Lig tablosunda bulunan İthal ve İhracat özelliği, tablo koleksiyonlarını XML dosyaları olarak arşivlemenize olanak tanır, böylece tablolarınızı yedekleyebilir, tablolarınızı farklı web siteleri arasında taşıyabilir ve daha fazlası.
Çoklu hazır
Bu eklentiyi tek bir WordPress kurulumuna veya WordPress Multisite ortamına yüklemekten çekinmeyin. Ağın tek aktivasyonları, ağ aktivasyonları veya aktivasyonlar desteklenir.
Çok dilli hazır
Lig tablosu varsayılan olarak İngilizce ve İtalyanca gelir, eklentiyi başka bir dilde çevirmek istiyorsanız, sadece bir çeviri dosyası oluşturun veya çok dilli bir eklenti ile manuel olarak çevirin.
Ek InformationWordPress 4.0 ve sonraki sürümler desteklenir
PHP 5.2 ve sonraki sürümler desteklenir
IE8 ve sonraki sürümleri destekler, Firefox, Safari, Opera, Chrome ve tüm büyük mobil tarayıcılar
Sıralama sistemi bu tür verileri destekler: metin, rakam, yüzde, para birimi, url, saat, tarih
Web sitesi kullanıcıları tarafından eklentinin çeşitli kısmına erişimde granül kontrol, yetenekler kullanılarak sağlanır
OOP teknikleriyle programlanmıştır
Yorumlanan kod
İlgili Video Tutorialscredits ile eksiksiz bir kılavuz içerir
Bu eklenti aşağıdaki kaynaklardan yararlanır: MIT lisansı altında Lisanslı Seçilmiş
MIT Lisansı altında Lisanslı Handsontable
MIT lisansları altında kaynaklara ve ilgili lisanslara lisanslanan Mettorsorter, eklenti kılavuzunda bulunur.

League Table WordPress Eklentisi; eklentisi, Jeneratör eklentisi, Merdiven eklentisi, Liderler Sıralaması eklentisi, Lig eklentisi, Fiyat eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-390

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews