Lazy Kids – Playful Kids Typeface Yazı Tipi

Açıklama

Herkese merhaba, yeni ürünümüzü tanıtın Lazy Kids, doğal bir his ve sevimli olan eğlenceli bir çocuk yazı tipidir. Bu el yapımı yazı tipi, tasarımınızın her detay için güzel bir doğal dokunuşa sahip olmasını sağlayacaktır. Davet, logo, kitap örtüsü, zanaat veya herhangi bir tasarım amacıyla herhangi bir tasarım projesi için mükemmeldir.
Bu yazı tipi PUA kodlanmıştır, bu da tüm büyülü gliflere erişebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca ligatür glifleri de dahil olmak üzere çok sayıda özel özellik içerir.
Neler Dahil: Tembel Kids (OTF/TTF)
Standart glif
Çok dilli
Ligatürler
Web yazı tipi
PC & Mac’te çalışıyor
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da erişilemeyen basit kurulumlar, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Lazy Kids – Playful Kids Typeface Yazı Tipi; Otantik yazısı, Güzel yazısı, Kitap yazısı, Marka yazısı, İşletme yazısı, Şık yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3948

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews