Lazy Coffee – All Caps Bold Typeface Yazı Tipi

Açıklama

Herkese merhaba, yeni ürünümüzü tanıtın Lazy Coffee, Spor Posteri başlığından esinlenerek Caps Bold Typace Serif ekranı ve çok enerjik hale getiriyoruz. Güçlü ve zorlu nüanslara sahip tembel kahve yazı tipi. Başlık, tipografi, poster, dergi, broşür, ambalaj, web siteleri ve tasarım ihtiyaçlarınız için çok daha uygun, tasarımlarınızı daha modern ve profesyonel hale getiriyor
Bu el yapımı yazı tipi, tasarımınızın her detay için güzel bir doğal dokunuşa sahip olmasını sağlayacaktır. Davet, logo, kitap örtüsü, zanaat veya herhangi bir tasarım amacıyla herhangi bir tasarım projesi için mükemmeldir.
Neler Dahil: Tembel Kahve (OTF/TTF)
Standart glif
Web yazı tipi
PC & Mac’te çalışıyor
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da erişilemeyen basit kurulumlar, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri kullanılmış çok dilli destekleme içerir: önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar sadece illüstrasyon amacına yöneliktir.
Teşekkür ederim

Lazy Coffee – All Caps Bold Typeface Yazı Tipi; Serif yazısı, Güçlü yazısı, Otantik yazısı, Akım yazısı, Güzel yazısı, Harfler yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3947

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews