Layered Heading for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Layered Heading for Elementor / Elementor için Katmanlı Başlık WordPress Eklentisi
Web sitenizi yeniden tasarlamak veya yeni bir ferahlatıcı ve modern görünüm vermek ister misiniz? Tipografideki en son tasarım trendlerini takip ediyor musunuz? Artık Elementor eklentisi için bu harika katmanlı başlığı kullanarak kalabalıktan öne çıkan harika görünümlü web sayfaları ve başlıklar oluşturmak için şeffaf bir PNG görüntüsü ile katmanlama kullanarak muhteşem başlıklar oluşturabilirsiniz. Yazım hatası tüm tasarımın önemli bir parçasıdır. Web sitesi tasarımındaki en son ve modern trendleri kullanarak web sitenizdeki görüntülerdeki okunabilirliği koruyun.
Metin ve diğer öğelerin örtüşmesine izin verebilir ve web sitenize sadece birkaç tıklamada yeni ve harika bir görünüm verebilirsiniz. Web sitesi okuyucularınız ve müşterileriniz yeni yeniden tasarımı kesinlikle takdir edecek ve ekran mesajına daha fazla odaklanmalarına yardımcı olacaktır. Bu en yeni tasarım eğilimi, görüntüdeki kişiyi tipografi ile birleştirir, böylece etrafında kesilir (kişinin kelimelere girdiği gibi). Elementor web sitesi oluşturucu için katmanlı bir başlık öğesi ile çarpıcı ekran görselleri oluşturmaktan sadece birkaç tıklamasınız.
Elementor için katmanlı başlık, Elementor Web Sitesi Oluşturucu kullanıyorsanız, katmanlı web sitesi yazı başlıkları ve başlıkları oluşturmak için en iyi unsurdur. Başlığınızı daha çekici hale getirin, en son tasarım trendlerini izleyin ve çevrimiçi mağazanızdaki blogunuzdaki veya müşterileri katmanlı başlık ile etkileyin. Rekabetten öne çıkmak istiyorsanız, web sitenizin ziyaretçilerinizi etkileyin, başlıklarınız benzersiz olmalı, gözler- Yakalama ve görsel olarak animasyonlu. Artık arama yapmayın, size yardımcı olmak ve işinizi basitleştirmek için katmanlı başlık burada.
İster basılmış veya ekranda herhangi bir sayfadaki başlıklar anında daha okunabilir hale getirir. Görsel ipuçları olarak hizmet ederler ve bir makalenin özü hemen açıktır. Birçok okuyucu sadece içeriği atlar ve metnin sadece ilgilerini çeken başlık tarafından yakalanan kısmına daha fazla dikkat eder. Ancak sadece başlıkları seven okuyucular değil, arama motorları da onları arar.
Web sayfalarındaki başlıklar, yazdırma formatında yaptıkları işlevleri hemen hemen aynı işlevleri yerine getirir. Ancak, web sayfaları söz konusu olduğunda, başlıklar sadece görünümle ilgili değildir. Ayrıca sayfayı bulmak için arama motorlarına yardımcı olurlar. Google, arayan kelimelerle alakalı içerik için yayınınızı tarar ve içeriğin neyle ilgili olduğunu görmek için başlık etiketlerine bakar. Google’ın bu kelimeleri bulmasını kolaylaştırmalıyız. Başlık etiketleri daha fazla SEO değeri ekler ve kesinlikle web sitesi tasarımınızın bu kısmını atlamamalısınız.
Ne tür bir web sitesi çalıştırdığınız, portföyünüz veya niş nedir, herkesin iyi başlıklara ve başlıklara ihtiyacı var. Web siteniz bloglama, çevrimiçi alışveriş, kurumsal web sitesi, yaratıcı ajans, gayrimenkul listesi, kişisel CV, perakende şirketi veya gazete dergisi ile ilgili olsun, Elementor Web Sitesi Oluşturucu için katmanlı bir başlık öğesine ihtiyacınız olacak.
Sadece bu katmanlı başlıkta uygulanan ön ayarları kullanarak mevcut tasarım trendleri hakkında çok az bilgiyle çarpıcı ekranlar ve örtüşen metin ve görüntü oluşturun – Elementor Web Sitesi Oluşturucu için harika bir unsur. Bu harika öğeyle kesinlikle web sitenize dikkat çekeceksiniz.
Katmanlı Başlık Özellikleri: Elementor 2.5 ve daha yüksek desteklenen
Katmanlı başlık efekti
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, arka planlar, gradyanlar vb.
Arka ve ön başlıklar
Katmanlı görüntü
Eşsiz ve çarpıcı bir ekran başlığı oluşturmak
Başlık öğeleri için esnek stil ayarları
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
SEO dostu!
Hızlı ve kolay kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve süper hızlı, web sitesini yavaşlatmıyor
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern Elementor Kullanıcı Arayüzü ile Kullanımı ve Özelleştirmesi Kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanım Kılavuzu
6 ay, Elementor kurulumuna yönelik codecanyon alıcılara destek verilmiştir, sadece birkaç saniye sürer, WordPress web sitenize yük ve etkinleştirin. Eklenti, kutudan hemen çıkmaya hazırdır. Teşekkürler, eğlenin!
Bugün harika bir şey yarat!

Layered Heading for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, İçerik eklentisi, Etki eklentisi, Profesyonel eklentisi, Başlık eklentisi, İmaj eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-233

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews