Lawyer & Justice – Attorney HTML Template Web Teması

Açıklama

Avukat Adaleti, Forlegal Danışmanlar, Yasal Ofisler, Avukatlar, Avukatlar, Danışmanlar, Avukatlar ve Diğer Yasal ve Hukuk ve Hukuk Hizmetleri ile inşa edilmiştir ve her türlü yasal ve finansal faaliyet için uygundur. Avukat Adaleti, uygulama alanları, avukat profilleri, haberler, galeri, danışma ve rezervasyon formları, onur ve ödüller, etkinlik yönetimi, referanslar ve çoklu blog düzenleri gibi bir hukuk sitesinin gerektirdiği tüm özelliklerle birlikte gelir. Mobil ve tablet cihazlarda harika görünen duyarlı bir düzen vardır. Mevcut her web sitesi bileşeni% 100 duyarlıdır ve herhangi bir mobil cihaz için mükemmel bir şekilde uyum sağlar.
Özelliklere Genel Bakış:% 100 Sıvı Duyarlı – Herhangi bir cihaza mükemmel uyuyor
Gerçek cihazlarda test edildi
Esnek düzen
Düz, modern ve temiz tasarım.
Retina optimize edilmiş
Sosyal Bağlantılar
Temiz ve Yorumlanan Kod
Gelişmiş tipografi
Pixel Mükemmel Tasarım
Bootstrap 3 üzerine inşa edilmiş
Geçerli HTML5 ve CSS3 Dosyaları
Blog Sayfaları
Çeşitli yazı formatları
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
Çoklu Konum Google Harita
Paralaks efekti
Harika benzersiz görünüm
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Google yazı tipi
Hızlı, özel ve profesyonel destek
İyi belgelenmiş ve daha fazlası…. Steelthemes tarafından yapılan taban: https://themeforest.net/user/steelthemes/portfolio

Lawyer & Justice – Attorney HTML Template Web Teması ; Muhasebeci web tasarım görseli, Savunucu web tasarım görseli, Avukat web tasarım görseli, Avukatlar web tasarım görseli, Avukat web tasarım görseli, İşletme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-258

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews