Laser Loader — Stylish Progress Bar Preloader WordPress Eklentisi

Açıklama

Laser Loader — Stylish Progress Bar Preloader / Lazer Yükleyici – Şık İlerleme Çubuğu Ön Yükleyici WordPress Eklentisi
Eklenti lazer yükleyici çok küçük (4,9 KIB) ve hızlı. Eklenti, bir sonraki sayfanın yüklendiğini belirtmek için sayfanın üstüne biraz yükleme ilerleme çubuğu ekler. YouTube veya Medium’da benzer bir UI deseni görebilirsiniz.
İlerleme çubuğu, tarayıcı araç çubuğunun hemen altında oturan ve bir sonraki yüklendiğinde sayfa boyunca genişlik içinde büyüyen içeriği kaplayan ince bir çizgi olarak görünür. Bu, bir sayfada yük ilerlemesini göstermek için ince bir yol için ilginç bir kullanıcı arayüzü. Gerçekçi damlama animasyonları ile kullanıcılar için web sitesi etkileşiminizi geliştirin, kullanıcılarınıza bir şeyler olduğunu söyleyin.
İki farklı pozisyon arasından seçim yapabilirsiniz: üst veya alt. Lazer yükleyicisine mükemmel bir görünüm vermek için herhangi bir renk seçebilir veya özel CSS kullanabilirsiniz. Lazer Yükleyici, RTL siteleri için animasyon ve ters yön için kolaylaşmayı destekler.
Lazer yükleyici, yükleme işlemini otomatik olarak algılar ve yükleyicide görüntüler. Sayfa yükünüz için güzel bir yükleme ilerleme göstergesi alırsınız.
Esnek tasarım
Lazer yükleyici görünümünü sitenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirin. Renk, kalınlık, pozisyon, animasyon hızını seçin. Her özelliğin tüm ihtiyaçlarınıza uygun farklı seçenekleri ve stilleri vardır.
Kurulumu kolay
Karmaşık HTML veya JS kodu gerekmez. Sadece WordPress eklentisini yükleyin ve etkinleştirin ve hepsi bu.
Mobil Cihaz Desteği
Telefonlar ve tabletler dahil olmak üzere herhangi bir masaüstü veya mobil cihazda% 100 çalışır.
Lazer Yükleyici WordPress eklentisi tüm WordPress temalarıyla tamamen uyumludur. Bunlardan en popüler olan Avada, Jüpiter, Betheme, The7, Flatsome, Enfold, Köprü, Gazete, Gerekti, Total, X Tema, Kalium ve diğer birçok WordPress teması.
Lazer yükleyici tüm büyük WordPress çerçeveleriyle mükemmel çalışır: Genesis, Divi, Themify, Warp 7, Ultimatum, Fasulye, Unyson, Portal ve diğerleri.
Ekibimiz, WordPress için Lazer Yükleyici eklentisinin tüm web tarayıcılarında çalışmasını sağlıyor. Eklentimizi tarayıcıların yayın öncesi sürümlerinde test ettik.
Uzatmanın mevcut tüm tarayıcılar üzerinde mükemmel bir şekilde çalışması için çok çalıştık.
42 THEMA TAKIM
WordPress için çapraz tarayıcı uyumlu lazer yükleyici eklentisi, bir tarayıcının (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge, Internet Explorer) herhangi bir sürümünde sabit olacaktır-tüm tarayıcılarda ziyaretçiler, siteden geçerken inanılmaz bir deneyim kazanacaklar. Bağımlılıklar, yerel JavaScript
Eklenti çok hızlı çalışıyor. Sitenizin hızı etkilenmeyecektir. Performans – Gerçekten önemli olan budur.
Eklentiler gerçekten WordPress’i sevimli kılan anahtar şeylerden biridir ve yeni eklentilerden kaçınmamalısınız. Bir WordPress eklentisi yüklemenin en kolay yolu doğrudan admin alanından.
Eklenti arşivini seçin ve şimdi yükleyin.
Eklenti kısa süre içinde kurulacaktır. Kurulum tamamlandığında, “Eklenti Etkinleştir” bağlantısını tıklayarak eklentiyi etkinleştirmeniz gerekir.
Basit Özelleştirme
Tüm temalarla çalışır
Mobil cihazlarda çalışıyor
Lazer çubuğu rengini ve yüksekliğini özelleştirin
Tüm modern tarayıcılarda çalışır
Hafif ve Hızlı
Çubuğun konumunu üst veya altta ayarlayın
Herhangi bir sayfayı hariç tutun veya atayın
Gutenberg uyumlu
Tüm büyük tarayıcılar desteklendi: IE9, Chrome, Firefox, Safari, Android Tarayıcı, Opera, iOS tarayıcısı
Son derece küçük boyut, sadece 4,9 KIB
WP Rocket gibi önbellek eklentileriyle test edilmiş ve tamamen uyumlu
Süper kolay yönetici arayüzü, saniyeler içinde kurulum
Duyarlı ve retina hazır
Mobil cihazlarda gizleme seçeneği
Yükleme Rehberi
Ayrıntılı Kullanıcılar ManualItem Cortents01-Plugin
02-Doküman
Lisanslama

Laser Loader — Stylish Progress Bar Preloader WordPress Eklentisi; eklentisi, Yükleyici eklentisi, Ön Yük eklentisi, Renkli eklentisi, Html5 eklentisi, Javascript eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-580

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews