Kiddiess – Funny Brush Font Yazı Tipi

Açıklama

Herkese merhaba, yeni ürün Kiddiess’i tanıtın, doğal bir his olan komik bir fırça yazı tipi oynak çocukları. Bu el yapımı yazı tipi, tasarımınızın her detay için güzel bir doğal dokunuşa sahip olmasını sağlayacaktır. Davet, logo, çocuklar, kitap örtüsü, zanaat veya herhangi bir tasarım amacıyla herhangi bir tasarım projesi için mükemmeldir.
Bu yazı tipi PUA kodlanmıştır, bu da tüm büyülü gliflere erişebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca ligatür glifleri ve alternatif glifler de dahil olmak üzere çok sayıda özel özellik içerir.
Neler Dahil: Kiddiess (OTF/TTF)
Standart glif
Ligatürler Glifler
Alternatif Glifler
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da erişilebilir PC & MAC Simple Installings’de çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Kiddiess – Funny Brush Font Yazı Tipi; Otantik yazısı, Sevimli yazısı, Güzel yazısı, Marka yazısı, İşletme yazısı, Çocuk yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3819

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews