Karlburn – Serif Decorative Font Yazı Tipi

Açıklama

Karlburn
Bu çift, birkaç hafta önce aldığım davet tasarımındaki yazılardan ilham aldı, marka kimliğine Pentool ile temiz yapmaktan ziyade marka kimliğine doğal el yapımı hisler eklemek için elle hazırlandı.
Opentype özellikleri
Karlburn yazı tipi 183 karakter setine sahiptir.
Bu yazı tipi tasarım logosu, etiketler, ambalaj ürünü, davetiyeler, reklamlar ve diğerleri için çok iyidir, bu yazı tipi tasarımınızı modern kaligrafi tarzı ile otantik ve iyi görünümlü hale getirecektir.
KARLLBURN TTF Dosyası
Karlburn OTF dosyası
Karlburn Woff Dosyası
Çok dilli destek (Batı Avrupa Karakterleri). Tebrik kartınız için orijinal kaligrafi senaryosu yazı tipi arıyorsanız ve tasarımınızı otantik hale getirirseniz, bu öğe tasarımınızın harika ve benzersiz görünmesi için mükemmel bir seçimdir.
Bu yazı tipleri aşağıdaki dillerle çalışır:
Afrikaans, Arnavut, Asu, Bask, Bemba, Bena, Chiga, Cornish, Danca, İngilizce, Estonya, Filipinli, Fin, Fransızca, Friulian, Galiçyaca, Almanca, Gusii, Endonezya, İrlanda, İtalyan, Kabuverdianu, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin, Kalenjin , Luo, Lüksemburg, Luyia, Machame, Makhuwa-Meetto, Makonde, Malagasy, Malay, Manx, Morisyen, Kuzey Ndebele, Norwegian Bokmål, Norwegian Nynorsk, Romanhole, Rundi, Portuguese, Romanh, Romo, Oromo, Rom, Sang, Sang, Sang, Sang, Sang, Sang, Sag, Sangu, İskoç Galce, Sena, Shambala, Shona, Soga, Somali, İspanyolca, Svahili, İsveç, İsviçre Alman, Taita, Teso, Vunjo, Zulu
Bu yazı tipini kullandığınız için teşekkür ederiz.
LS

Karlburn – Serif Decorative Font Yazı Tipi; Kaligrafi yazısı, Serifik yazısı, Davetiya yazısı, Sertifikalı yazısı, Tebrik Kartı yazısı, Display yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3707

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews