Jobcy – Job Board & Listing React Template Web Teması

Açıklama

Jobcy-İş arayan insanları iş arayan işverenlerle bağlamak için tasarlanmış modern bir iş kurulu şablonudur. Bu şablon, boşlukların reklamını yapmak, uygun personel bulmak ve işverenlerin özgeçmişlerini ve CV’yi almak için web sitesini oluşturmaya yardımcı olmak için basit bir tasarımı temsil eder. Yön projelerine mükemmel bir şekilde uyacaktır: iş arama, dizin portalı, özgeçmiş pazar, işe alım ajansı ve benzerleri.
Jobcy – Süper temiz basit, kolay özelleştirilebilir bileşenler, widget’lar, vb. Var… Bu iş gönderme şablonu, harika bir son yeni tasarımla birlikte geliyor, ayrıca iş ve işe alımcı için her türlü iş sınıflandırılmış web sitesi şablonunu kolayca tasarlayabilmenizi sağlıyoruz.
Özellikler: React ile inşa edilmiş
Bootstrap V5 ile inşa edilmiş
Duyarlı tasarım
Temiz ve iyi övgüye değer kodlar
İyi belgelenmiş
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz ve Sezgisel Tasarım
SCSS Desteği
JQuery bağımlılığı yok
Google Yazı Tipleri
Blog sayfaları dahil
Yetkilendirme Sayfaları
30’dan fazla iç sayfa
Ve daha fazlası…

Jobcy – Job Board & Listing React Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, Ürün web tasarım görseli, Başlatmak web tasarım görseli, İşletme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-135

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews