Jobcy – Job Board HTML Template Web Teması

Açıklama

Jobcy – Bootstrap V5.1.3 ile inşa edilen iş listesi.
Jobcy – İş arayan insanları iş avcısı işverenlerle bağlamak için tasarlanmış modern bir iş kurulu HTML şablonudur. Bu şablon, boş pozisyonların reklamını yapmak, uygun personel bulmak, işverenin özgeçmişlerini ve CV’yi almak için web sitesini oluşturmaya yardımcı olmak için basit tasarımı temsil eder. Yön projeleri için mükemmel bir şekilde uygun olacaktır: iş arama, dizin portalı, özgeçmiş pazarı, işe alım ajansı ve benzerleri.
Jobcy – süper temiz basit, kolay özelleştirilebilir HTML bileşenleri ve widget vb. Var … Bu iş gönderme şablonu, harika bir son yeni tasarımla birlikte geliyor, ayrıca Jober ve Recruiter için her türlü iş sınıflandırılmış web sitesi şablonunu kolayca tasarlayabilmenizi sağlıyoruz.
Özellikler: Bootstrap ile inşa edilmiş 5.1.3.
Duyarlı tasarım
Temiz ve iyi övgüye değer kodlar
İyi belgelenmiş
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz ve Sezgisel Tasarım
SCSS Desteği
JQuery bağımlılığı yok
Google Yazı Tipleri
Blog sayfaları dahil
Yetkilendirme Sayfaları
30’dan fazla iç sayfa
Ve daha fazlası…

Jobcy – Job Board HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Kariyer web tasarım görseli, Dizin web tasarım görseli, İş web tasarım görseli, İş web tasarım görseli, İş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, HTML, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-734

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews