Finate – Job Portal Website Template Web Teması

Açıklama

Finat-İş Portalı Web Sitesi Şablonu, Bootstrap çerçevesine göre oluşturulan bir dakika ve etkili iş kurulu ve iş listesi web sitesi şablonudur. İş işe alımları ve adaylar arasında bir köprü kuran güçlü bir web sitesi oluşturmaya yardımcı olur.
Tek sayfalık iş dizini ve bootstrap şablonu, web siteniz için temiz bir tasarımı sorunsuz bir şekilde entegre eder. Ana sayfada farklı kategorilerdeki işleri gösterebilir ve listelerden geçerken daha pürüzsüz bir deneyim yaratmak için en iyi adayları veya mutlu müşterileri sergileyebilirsiniz. Ayrıca, topluluğunuzun etrafından alakalı olabilecek haber makalelerini görüntüleyebilirsiniz. Ana sayfanın yanı sıra, iş sayfasını, işverenler sayfasını, adaylar sayfasını, blog sayfasını, sayfa, giriş sayfası, kayıt sayfası, iletişim sayfası vb. Hakkında bulacaksınız.
Finate Job Portal web sitesi şablonu, mobil hazırlık ve çapraz tarayıcı uyumluluğu gibi tüm modern trendleri izleyen tamamen duyarlı bir düzen içerir.
Hepsi bu değil; Bu sofistike iş portalı web sitesi şablonunu kullanırken tonlarca başka yararlı özellik bulacaksınız. Bazı önemli özellikler arasında simge yazı tipi, Google yazı tipi, temiz işaretleme, Ajax iletişim formu, ücretsiz güncellemeler ve daha fazlası bulunur.
Bugün bu Çarpıcı İş Dizini web sitesi şablonu ile iş portalı, iş listesi, iş ilanları vb. İle ilgili profesyonel bir web sitesi oluşturun. Mükemmel satış sonrası hizmet ve düzenli ücretsiz güncellemeler kolaylık sağlamak için garanti edilir.
Ana Özellikler Listesi: Toplam 15+ HTML sayfası
Önceden yapılmış ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
Sass dosyası dahil
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Modern dizayn
CSS3 animasyonları
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap ile güçlendirilmiş5.2.2
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Finate – Job Portal Website Template Web Teması ; Adaylar web tasarım görseli, Kariyer web tasarım görseli, İş web tasarım görseli, Pano web tasarım görseli, Dizin web tasarım görseli, Liste web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1182

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews