JINKAY Faux Japanese Font Yazı Tipi

Açıklama

Orijinale benzeyen Japon tarzına sahip bir ekran yazı tipi olan Jinay’ı yarattık.
Şu anda tüm özel projelerinizde bu yazı tipini kullanmaktan korkmayın; Tasarımınızın ne kadar güzel ve çekici olacağını hayal edin; Projeniz ilk bakışta tüm kitlenizi anında büyüleyecektir; Bu yazı tipini kullanırsanız projenizin görünümünü kolayca hatırlayacaklar, çünkü benzersiz, farklı olacak ve kalabalıktan öne çıkacaktır.
Logototyots, gıda afişleri, marka, broşür, posterler, film başlıkları, kitap başlıkları, alıntılar ve daha fazlası bu yazı tipinden faydalanabilir.
Tabii ki, bu yazı tipini çeşitli tasarım projelerinizde kullanmak onları mükemmel ve olağanüstü hale getirecektir; Birçok izleyici çarpıcı ve olağandışı grafik ekrana çekilir.
Bu yazı tipini öne çıkarmak için projelerinizde kullanmaya başlayın.

JINKAY Faux Japanese Font Yazı Tipi; Japonya yazısı, Japon yazısı, Tipografi yazısı, Edebiyat yazısı, Asya yazısı, Çin yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3742

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews