Instagram Feed Box WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Instagram Feed Box WordPress Plugin / Instagram Yem Kutusu WordPress Eklentisi
Bu öğeyi beğendin mi? Ana Envato pazar profilimizi buradan ziyaret edin: bit.ly/2eujzwl
Özelleştirmesi kolay!
Asgard Builder ile renkleri, simgeleri, yazı tiplerini, metinleri ve daha fazlasını değiştirin! Google yazı tiplerini ve yazı tipi harika simgeleri kolayca ekleyin!
Hesabınızı bağlayın!
Instagram hesabınızı bağlayın, eklenti otomatik olarak son 25 fotoğrafınıza girecektir. Builder’dan seçeneklerini özelleştirin!
1x, 3x ve 5x ızgaralar
Fotoğraflarınızın bir altyazılı havada veya 3 fotoğraf veya 5 fotoğraf ızgarasına sahip tek bir satırla beslemesini göstermek için kutuyu hızlı bir şekilde özelleştirin.
Uyarılarınızı Kaydet
Farklı uyarı grupları yapılandırmalarını kaydedebilir ve yükleyebilirsiniz, böylece bilgileri değiştirmek, kutuları düzenlemek, renkleri değiştirmek ve daha fazlasını kolayca düzenleyebilirsiniz!
Kullanıcı dostu
Yüzen bir unsur olarak, kullanıcılar için her zaman kolayca erişilebilir olacaktır. Her zaman açık veya kapalı başlamak için diğer birçok şeyin yanı sıra özelleştirebilirsiniz.
Onları 1 tıklama ile ekleyin!
İstediğiniz tüm uyarıları ve profilleri oluşturabilir ve “Uyarıları Yönet” sekmesinden tek bir tıklama ile temanızda etkinleştirebilirsiniz.
Instagram Temel Ekran API
Uyarının görüntüleneceği bilgileri istemek için yeni Instagram Basic Ekran API’sını kullanıyoruz. Bilgileri görüntülemek istediğiniz hesabın erişim belirtecini almanız gerekecek, kolaydır ve dahil edilen belgelerde, nasıl elde edileceğine dair adım adım tam bir kılavuz sunarız!

Instagram Feed Box WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Kutu eklentisi, Kurucu eklentisi, Beslemek eklentisi, Galeri eklentisi, Instagram eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-493

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews