Image Reveal Hover Effects Addon For Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Image Reveal Hover Effects Addon For Elementor / Resim Elementor için Hoper Efektleri Addon WordPress Eklentisi
Geleneksel bir resim galerisine razı olmayın, bu sadece … iyi … sıkıcı. Wiloke Image Reveal Hover ile izleyicileriniz asla web sitenizden ayrılmak istemeyecek!
Sıkıcı’ya veda edin
Eski moda metin-kuş-görüntü düzenini ortadan kaldırın. İzleyiciler metnin üzerine geldiğinde büyüleyici efektlerle görüntüleri ortaya çıkarın. Bu muhteşem eklenti ile, web sitenizi ziyaret ettikten çok sonra ziyaretçilerin zihinlerinde kalacak daha etkileşimli bir kullanıcı deneyimi elde edersiniz.
** Kitlenizde çizilen güzel efektler **
5’ten fazla şablondan göz atın ve 23’e kadar görüntü geçiş efektine sahip bir şablon bulun. Ziyaretçilerinizi, yakınlaştırma/dışarı animasyon gibi ince bir havalı etkisi veya daha abartılı bir şeyle etkilemek isteyin, Wiloke Image Reveal Hover sizi ele geçirdi. ve en iyi yanı, hepsinin özelleştirilebilir olmasıdır, böylece sizin için mükemmel hale getirmek için görüntüleri veya metni değiştirebilirsiniz.
Kullanımı çok kolayız
** Wiloke Image Reveal Footer’ın kurulumu hızlı ve basittir. Kurulduktan sonra, herhangi bir güçlük olmadan tüm özelliklere erişebilirsiniz. Sürecin her adımı için sezgisel bir arayüz ve yararlı kılavuzlarla hayatınızı kolaylaştırıyoruz. **
Hızlı yükleme ve duyarlı
Hangi cihaza göz atıyor olursanız olun, Wiloke Image Reveal Hoplover yıldırım hızını yükleyecek ve herhangi bir cihazda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır! Ayrıca Elementor ve tüm WordPress temaları ile iyi çalışır.

Image Reveal Hover Effects Addon For Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Sarkmak eklentisi, Etki eklentisi, Etkilemek eklentisi, Hover Efect eklentisi, Resim Galerisi eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-260

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews