Image Caption Hover Pro WordPress Eklentisi

Açıklama

Image Caption Hover Pro / Resim Caption Hover Pro WordPress Eklentisi
Resim Caption Hover, sitenizde bir grup animasyon ayarlayan altyazılarla etkileşimli görüntüler eklemenizi sağlayan kullanımı çok basit, hafif ve güçlü bir WordPress eklentisidir.
Anahtar özelliklerinden bazıları200+ görüntü gelme stilleri
Hover’da müzik çal
Duvarcı ızgara
Kaydırıcı, atlıkarınca
SEO Dostu (Özel Alt ve Başlık Özellikleri)
Özel Bağlantılar
Özel renkler
Özel yazı tipi boyutu ve aileler
Altyazı için zengin editör
İçe Aktar/Dışa Aktarma
Görüntüleri havada kaydırın
Hover’da Görüntüyü Değiştir/Değiştir
Görüntüler açılır/ışık kutusu
8 Border Styles, 200’den fazla Hover efektinden oluşan bir koleksiyondan görüntüler ve altyazılar için Hover efektleri seçebilirsiniz. Hover’da Ses Müziği, resimlerinizi daha harika hale getirir ve kullanıcılar görüntülerin üzerine geldiğinde çalacak herhangi bir müzik veya sesi kullanabilirsiniz.
Resim Caption Hover neredeyse tüm modern tarayıcılar için desteklenir ve Safari ile bile mobil cihazlarla uyumludur. Mobil cihazlar için dokunmatik davranışını da yapılandırabilirsiniz. Geliştirme WordPress Codex standartlarına dayanmaktadır ve tüm temalarla uyumludur.
Carousel kaydırıcısı, portföyleri, geri bildirimleri, logoları ve hatta havalı altyazılı kullanıcı profillerini görüntülemenin kolay bir yolunu sunar. Kaydırıcı ayrıca mobil cihaz uyumludur ve tarayıcının genişliğine uyum sağlar.
Duvar ızgarası, basit ızgara ve bootstrap ızgara sistemi de mevcuttur ve sütun sayısını seçebilir ve bu düzenleri mobil cihazlarda değiştirebilirsiniz.
Resim/video açılır pencereler de mevcuttur. Prettyphoto ve Magnific Popup her ikisi de mevcuttur ve sizin için en iyi takımları seçebilirsiniz.

Image Caption Hover Pro WordPress Eklentisi; eklentisi, Sarkmak eklentisi, Css3 eklentisi, Imagehover eklentisi, Canlandırılmış eklentisi, Etkileri eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-376

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews