HTML Porfolio Tailwind CSS 3Template – Buckzo Web Teması

Açıklama

Buckzo, ajanslar için özel olarak inşa edilmiş tamamen duyarlı bir minimal şablondur. Yaratıcı ajanslar, mimarlık, iç mimar, fotoğrafçılar, kişi veya kurumsal portföyler vb. Dahil herhangi bir ajans işi için mükemmel bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Süper basit kodlu minimal tasarımı, harika bir web sitesi oluşturmak için tüm esneklik sağlar. Tailwind CSS, tüm HTML dosyalarınızı, JavaScript bileşenlerinizi ve sınıf adları için diğer tüm şablonları tarayarak, ilgili stilleri oluşturarak ve daha sonra bunları statik bir CSS dosyasına yazarak çalışır.
Özellikler: Tailwind CSS V3 ile inşa edilmiş
Hızlı, esnek ve güvenilirdir-sıfır yarışı ile.
Temiz ve Minimal Tasarım
Tamamen özelleştirilebilir
Tamamen duyarlı ve mobil dostu tasarım
Icofonts & Pe 7 Simgeler
İzotop filtrelenebilir galeri
Google Font Kullanıldı
Çapraz tarayıcı uyumlu
Özel destek
İyi belge sayfaları: ev
Hakkında
Hizmetler
İş
Blog
Blog-detay
Temas etmek

HTML Porfolio Tailwind CSS 3Template – Buckzo Web Teması ; Özgür web tasarım görseli, Tailwindcss web tasarım görseli, Kuyruk Rüzgarı web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-214

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews