Hotspot for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Hotspot for Elementor / Elementor için Hotspot WordPress Eklentisi
Ospor, Elementor’un resminizde araç ipuçları olan sınırsız işaretleyiciler eklemesi için etkileşimli bir hotspot WordPress eklentisidir. Bu çok amaçlı araç, ofislerin konumunun işaretleyicileri gibi farklı durumlarda, kurslar program adımları, proje hedefleri, başarılar, resimde gösterilen herhangi bir öğe açıklaması veya diğer fikirleriniz için farklı durumlarda yararlı olabilir.
Sıcak noktalar simgeler, metin veya görüntüler olarak görüntülenebilir. Ayrıca, güzel bir nabız etkisi var. Araç ipuçları bir tıklama veya havada tetiklenir ve farklı harika animasyonlara sahiptir. Araç ipucu için içerik olarak, Tinymce düzenleyicisi ile alanı kullanarak özel içerik ekleyebilir veya yayınları veya WooCommerce ürünlerini seçebilirsiniz. Diğer birçok ekran seçeneği, sıcak nokta ve araç ipucu ofsetleri, konumlar, bağlantılar vb.
Elementlerin her biri için esnek stil ayarlarıyla, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan gerçekten hızlı benzersiz sonuçlar elde edersiniz. Metin, düğmeler ve diğer şeyler için renkleri, yazı tiplerini, arka planı, sınırları, kürekleri/kenar boşluklarını değiştirebilirsiniz. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir.
Spoter’a başlamanızın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Elementor’un gözcüleri, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
ElementorSupports Simgeleri, Görüntüler, Hotspots için Metin için Hotspot eklentisinin özellikleri
Harika darbe efekti
Tıklayın ve Araç İpucu Tetikleyicisi
Araç İpucu İçeriği için özel verileri ve yayınları/sayfaları destekler.
6 Araç İpucu Animasyonu
WooCommerce ürününü destekliyor
Bir sıcak noktanın her öğesi için esnek stiller
CSS görüntü filtresi dahil
Özelleştirilebilir İçerik Düzeni
5 Hotspot şablonu içerir
Bir sayfada sınırsız sıcak noktalar
Duyarlılık Ekran Ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hotspot for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Postalamak eklentisi, Tip eklentisi, Element eklentisi, Sıcak Nokta eklentisi, Sarkmak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-299

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews