Hospital Health HTML Template Web Teması

Açıklama

Mukti, özel doktor ofisleri ve hastane web siteleri, pediatrik, diş, jinekoloji veya genel terapist klinikler, aile doktorları ve ambulans gibi küçük klinikler için tasarlanmış bir sağlık HTML şablonudur. Bir tıbbi web sitesinin ihtiyaç duyduğu herhangi bir işlevsellik bir Mukti HTML tarafından sağlanır. Tıp Kliniği, hastaneler, aile doktorları, diş klinikleri ve diğer tıbbi kurumlar için mükemmel bir HTML’dir.

Hospital Health HTML Template Web Teması ; Klinik web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Hizmetler web tasarım görseli, Danışman web tasarım görseli, Diş web tasarım görseli, Doktor web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1151

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews