Hitup – Fitness and Gym HTML Template Web Teması

Açıklama

Hitup – Fitness ve Spor Salonu HTML Şablonu, spor kulüpleri, sağlık kulüpleri, yoga öğretmeni, spor salonu, fitness merkezleri, spor salonu eğitmenleri, kişisel fitness eğitmeni ve spor eğitmeni ve diğer spor ve spor salonu ile ilgili siteler için inşa edilmiştir. Herhangi bir spor aktivitesi için uygundur – aerobik, boks, crossfit, karate, dans. Amaç odaklı tasarıma sahiptir ve etkinlikler / sınıflar, program / zaman çizelgesi, açılış saatleri ile birlikte gelir. Ayrıca, sıfır programlama becerileri ve gelişmiş geliştiricileri olan kullanıcılar için de uygundur.
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap 4.102 Ana Sayfa Animasyonları üzerinde tamamen duyarlı tasarım tabanlı, html5 ve css3easy ile CustomEeclean DesignSticky Headercommented ve Clean Coderetina Ready.free Google yazı tipleri ile HTML5 ve CSS3EASY ile Iconsbuilt.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Hitup – Fitness and Gym HTML Template Web Teması ; Aerobik web tasarım görseli, Vücut Geliştirme web tasarım görseli, Boks web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Crossfit web tasarım görseli, Fitness web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-293

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews