Hisupp – Health Supplement Medicine HTML Template Web Teması

Açıklama

HISUPP, takviye iniş, ilaç bağlı kuruluşu, vücut geliştirme ürünü, kilo kaybı ve diyet ürünü ve daha fazlası için özel olarak tasarlanmış sağlık takviyesi ilaç açılış sayfası şablonudur. Bir iş web sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap 4.11 Ana Sayfa Page05 İç PageWow Animasyonları100% W3C geçerli360+ html5 ve css3easy ile CustomizeClean DesignSticky Headercommented ve Clean Coderetina Ready.free Google Fonts.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Hisupp – Health Supplement Medicine HTML Template Web Teması ; Bağlı Kuruluş web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, Vücut web tasarım görseli, Artırma web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Sağlık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, HTML, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-245

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews