Hero – Shoutcast Icecast Radio Player – Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Hero – Shoutcast Icecast Radio Player – Elementor / Kahraman – Shoutcast Icecast Radyo Oynatıcı – Elementor WordPress Eklentisi
Elementor Widget / Addon – Shoutcast, ICECAST, RADIANJAR ve AZURACAST Desteği ile Ultimate Radyo Oyuncusu.
Özellikler: Shoutcast, ICECAST, Azuracast ve Radiansar Desteği – Shoutcast ve ICECast radyo akışını destekler. Radyo akışı mp3 türü olmalıdır. AAC akışlarını da oynayacak ancak yalnızca destekleyen tarayıcılarda
Yalnızca radyo akışı gerekiyor – sadece radyo akışını ekleyin ve oyuncu mevcut çalma şarkısını ve sanatçı fotoğrafını alacaktır.
Duyarlı Tasarım – Radyo oynatıcı duyarlı web sitelerinde kullanılabilir. Duyarlı olmayan web sitelerine entegre etmek için duyarlı davranışı devre dışı bırakmak için isteğe bağlı parametre.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Sanatçı Görüntüsü – Oyuncu, thedatabase’de mevcutsa, mevcut çalan şarkıcının fotoğrafını gösterecektir.
Son derece özelleştirilebilir – Mevcut 2 kaplama arasından seçim yapabilirsiniz: Back & White.Also, parametrelerden herhangi bir tasarıma entegre etme olasılığına sahip herhangi bir renk şeması oluşturabilirsiniz.
Yapışkan Sürüm – Radyo oynatıcıyı yapışkan sürümde ayarlamak için parametre. Yalnızca Oynat düğmesini göstermek için ek parametre.
Tarih – otomatik olarak Shoutcast akışları için geçmişi alacaktır. ICECAST akışları için radyo oynarken geçmişi oluşturacaktır.
Tarihi Göster/Gizle – Tarihi göstermek veya gizlemek için düğme. Ayrıca oyuncuyu gizli tarihle başlatma seçeneği.
Paylaşın – Radyo oynatıcıyı Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsiniz. Paylaşım başlığını ve açıklamasını özelleştirmek için parametreler.
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla radyo oynatıcıyı ekleyebilirsiniz (aynı sayfada maksimum 2). ‘Yapışkan’ olarak sadece biri ayarlanabilir.
Göster/Gizle Düğmeleri – Görünür olarak ayarlayabilir veya Gizli olarak ayarlayabilirsiniz: Çalma Listesi, Volume, Paylaş düğmeleri
Çoklu Parametreler – Genişlik, Otomatik Oyun, Renkler ve Diğer Parametreler de dahil olmak üzere, oynatıcınızı özelleştirebileceğiniz 30’dan fazla seçenek. Google): -Ios (ve Android) otomatik oyun özelliğini devre dışı bıraktığı ve JS’den kontrol edilemediği için otomatik oyun çalışmayacak.

Hero – Shoutcast Icecast Radio Player – Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Eklenti eklentisi, Araç eklentisi, Tarih eklentisi, Html5 eklentisi, İcra eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-306

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews