Heal – Charity HTML Template Web Teması

Açıklama

Heal, öğlen kar amacı gütmeyen kuruluşlar için temiz ve modern bir tek sayfalık yardım html şablonudur. Bootstrap en son sürüm ile oluşturulmuş bu harika bir sayfa hayırseverliği html şablonu. İyi yönlendirilmiş HTML5 ve CSS3 W3C doğrulama kodu yüksek kalitesini sağlar. Çekici paralaks kaydırıcısı, harika bir şablon çeviriyor. İyileşme, doğa ve çocuk bakım organizasyonu için de kullanılabilir.
Heal’ı yardım kuruluşları için mükemmel bir şablon haline getirmek için birçok göz alıcı özellik toplandı. Serin CSS3 efektleri, paralaks kaydırıcısı, pürüzsüz kaydırma, baykuş atlıkarıncası ve izotopu olağanüstü ve göz alıcı hale getirir.

Heal – Charity HTML Template Web Teması ; Bağış Yapmak web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Css3 web tasarım görseli, Bağış web tasarım görseli, Html5 web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-996

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews