Grotters Yazı Tipi

Açıklama

Grotters Urban Font, hızlı vuruşlara ve keskin detaylara ekstra dikkatle süper şarjlıdır, büyük harf, küçük harf ve ligatür içerir. Grotters, logolar, kıyafetler, tişörtler, hoodies, tırnak, ürün ambalajı veya tipografik bir turbo-boosta ihtiyaç duyan herhangi bir şey için idealdir ve yazı tipine eşlik etmek için benzersiz bir swash elde edersiniz.
Dahil olanlar:
Grotters Normal – yazı tipinin standart sürümü. Başlıklar ve logolar için mükemmel.
Grotters Swash – Metninizin altında veya bir boya sıçraması altında serin bir alt çizgiyi mi? Bu yazı tipi seti sizi kapsıyor. Bu yazı tipini kullanarak herhangi bir A-Z harfi yazın ve yazı tipine ve ekstra fırçaya eşlik etmek için benzersiz bir swash alacaksınız
Dil Desteği – Birçok farklı dili desteklemek için çok sayıda ekstra karakter ekledik.
Ticari/Genişletilmiş Lisans – Bu, Yaşam için Tasarım Arsenalinde! Satılık son ürünlerde kullanıma standart lisansla izin verilir.
Bir sorun, soru veya yazı tiplerimle ilgili herhangi bir şey varsa, sormaktan çekinmeyin!
BÜYÜK TEŞEKKÜRLER ERGibi Stüdyosu

Grotters Yazı Tipi; Fırça yazısı, Kentsel yazısı, Doku yazısı, Marka yazısı, Nostaljik yazısı, Sokak yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3809

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews