Grammar Test WordPress Eklentisi

Açıklama

Grammar Test / Gramer Testi WordPress Eklentisi
Dilbilgisi testi, özellikle dilbilgisi blogcuları ve öğretmenler için herhangi bir dilde dilbilgisi egzersizleri oluşturmak için yararlı bir eklentidir.
Dilbilgisi egzersizleri oluşturun
Blogunuzun okuyucularını meşgul edin veya öğrencilerinizin bilgilerini özel egzersizler ve sınavlarla test edin. Öğrencilerinizin sonuçlarını toplayın ve ihraç edin ve performanslarını değerlendirin.
Verileri CSV’ye dışa aktarın
Testlerin sonuçları ve öğrencilerin sonuçları dışa aktarılabilir CSV dosyaları olarak mevcuttur, böylece bu verileri en sevdiğiniz elektronik tablo yazılımı ile analiz edebilir, değiştirebilir, yazdırabilir veya paylaşabilirsiniz.
Her şeyi özelleştir
Mevcut 67 seçenek, özel renklerinizi ayarlamanıza, en sevdiğiniz yazı tiplerini seçmenize, çeşitli öğelerin boyutlarını ve çok daha fazlasını özelleştirmenize olanak tanır, böylece web sitenize mükemmel şekilde uyan tutarlı bir görünüm oluşturabilirsiniz.
Tamamen duyarlı
Bu eklenti tarafından üretilen dilbilgisi testleri, sabit ve duyarlı herhangi bir WordPress temasıyla ve herhangi bir cihazla, standart masaüstü aygıtları, tabletler, telefonlar ve ultra HD ekranlarla kullanılmak üzere yapılır.
Gutenberg hazır
Bu eklenti yeni Gutenberg editörünü destekler ve bu eklentide bulunan belirli bloğu kullanarak yayınlarınızdaki dilbilgisi testlerini ekleyebilirsiniz. Tinymce editörü ve kısa kodlarla geriye dönük uyumluluk da garanti edilir.
Çok dilli hazır
Dilbilgisi testi varsayılan olarak İngilizce ve İtalyanca olarak gelir, eklentiyi başka bir dilde çevirmek istiyorsanız, sadece bir çeviri dosyası oluşturun veya çok dilli bir eklenti ile manuel olarak çevirin.
Çoklu hazır
Bu eklentiyi tek bir WordPress kurulumuna veya WordPress Multisite ortamına yüklemekten çekinmeyin. Ağın tek aktivasyonları, ağ aktivasyonları veya aktivasyonlar desteklenir.
Ek InformationWordPress 4.0 ve sonraki sürümler desteklenir
PHP 5.3 ve sonraki sürümler desteklenir
RTL düzenleri desteklenmiyor
OOP teknikleriyle programlanmıştır
Yorumlanan Kod
İlgili Video Tutorialscredits ile eksiksiz bir kılavuz içerir
Bu eklenti aşağıdaki kaynaklardan yararlanmaktadır: MIT lisansı altında Lisanslı Seçilmiş.
MIT lisansları altında kaynaklara ve ilgili lisanslara lisanslı animateScroll eklenti kılavuzunda bulunur.

Grammar Test WordPress Eklentisi; eklentisi, Dil eklentisi, Öğretmen eklentisi, Ölçek eklentisi, Muayene eklentisi, Okul eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-510

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews