Google Street View for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Google Street View for Elementor / Elementor için Google Street View WordPress Eklentisi
WordPress için Google Street View eklentisi, kapsama alanı boyunca belirlenen yollardan 360 derecelik panoramik manzaralar sağlıyor. Bu, sayfanıza veya yayınınıza Google Harita API’sını kullanarak sokak panoraması eklemek için basit ve kullanışlı bir Elementor Widget’tır ve herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmez.
Görünüm kaynağı olarak belirli koordinatlar veya Panorama Kimliği kullanılabilir. Belirli bir yerin gerekli verilerini almak ve girmek birkaç dakika sürer ve panorama sitenizde görüntülenir. Elementor Widget, küçük ayrıntıları bile yönetmenizi sağlayan birçok seçeneğe sahiptir. Yatay/dikey sokak görünümü açısını ve yakınlaştırmayı belirtebilirsiniz. Diğer yararlı özelliklerin yanı sıra: genişlik ve yükseklik haritası özelleştirme, pusula ekranı, tam ekran ekranı, cep telefonları için hareket izleme kontrolü, otorotasyon ve çok daha fazlası. Google Street View eklentisi, portföy, blog, kurumsal web sitesi, yaratıcı ajans, gayrimenkul listesi veya ticaret gibi her türlü site için yararlı olabilir.
Widget’ın yeteneklerini daha iyi anlamak için pakete 5 şablon ekledik. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Widget, harita yüksekliğini ve genişliğini, arka plan rengini, kenar boşluklarını değiştirmenizi veya harita için ilginç bir CSS filtresi uygulamanızı sağlayan basit stil ayarlarına sahiptir. Tüm bunlar doğrudan Elementor’ın arayüzünden yapılandırılabilir ve ek kod bilgisi gerektirmez.
Elementor için Google Street görünümü, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumludur. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Elementor2 Street View Source için Google Street View’un özellikleri
5 Elementor şablonu dahil
Duyarlı panoramalar
Açılı Özelleştirme Görüntüle
Mobiller için hareket izleme kontrolünü destekleyin
Tam ekran modu
Otorotasyon özelliği
Esnek Harita Ekran Ayarları
Elementor 2.5 ve daha yüksek için mükemmel
Duyarlılık ayarları
Elementor üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Tamamen SEO dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, CodeCanyon alıcılarına destek dahil. Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.

Google Street View for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, 3 Boyutlu eklentisi, Arka Plan eklentisi, Göm eklentisi, Google eklentisi, Etkileşimli eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-643

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews