Google Related Keywords Generator – Wordpress SEO WordPress Eklentisi

Açıklama

Google Related Keywords Generator – WordPress SEO / Google İle İlgili Anahtar Kelimeler Jeneratörü – WordPress Seo WordPress Eklentisi
Bu eklenti, Google’da en çok aranan anahtar kelimeleri oluşturur. Google ile ilgili anahtar kelimeler oluşturucu ile anahtar kelime fikirleri alın ve doğru müşterilere doğru anahtar kelimelerle ulaşın. Google ile çalışır, Alaka API ve% 100 gerçek sonuç garantisi önerir.
SEO anahtar kelimeleri nedir?
SEO anahtar kelimeleriniz, web içeriğinizde insanların sitenizi arama motorları aracılığıyla bulmasını mümkün kılan anahtar kelimeler ve ifadelerdir. Arama motorları için iyi optimize edilmiş bir web sitesi, SEO için Seo için Sitenize bağlanmasına yardımcı olan anahtar kelimelerle potansiyel ziyaretçi tabanıyla “aynı dili konuşuyor”. Anahtar kelimeler SEO’nun ana unsurlarından biridir.
Başka bir deyişle, insanların sizi bulmasını kolaylaştırmak için sunduğunuz ürünleri, hizmetleri veya bilgileri nasıl aradıklarını bilmeniz gerekir – aksi takdirde, diğer birçok sayfadan birine inerler. Google Sonuçları. SEO anahtar kelimesini uygulamak, sitenizin rakiplerinizin üstünde sıralanmasına yardımcı olacaktır.
WordPress için en önemli anahtar kelime planlayıcı aracı
Tek tıklamayla sonuç alın
Web sitenizin SEO’sunu artırın
Çok dilli özellik
WooCommerce ve BbpressSupported Diller ile uyumlu (Bing AutoSugest API)
Arapça, Çince, Danimarkalı, Hollandaca, İngilizce, Fin, Fransızca, Almanca, İtalyan, Japon, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rus, İspanyol, İsveç ve Türk.
Eklenti tüm temalar ve eklentilerle çalışır. Sadece eklentiyi etkinleştirmeniz ve bunu etkinleştirmeniz gerekir. Bu eklenti oldukça hızlıdır ve sitenizi zorlamayacaktır. Tüm bu ayarlar tek bir tıklamayla yapılabilir!

Google Related Keywords Generator – WordPress SEO WordPress Eklentisi; eklentisi, Anahtar Kelime eklentisi, Jeneratör eklentisi, İlgili eklentisi, Seo eklentisi, Trendler eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-524

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews