Givest – Donation Website Template Web Teması

Açıklama

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluşunuz varsa ve daha fazla insana ulaşmak ve iyi bir amaç için farkındalığı artırmak istiyorsanız, sofistike bir web sitesi büyük bir yardım olacaktır. Bu bağlamda, Givest – Charity Bootstrap 5 HTML şablonu sitenize modern ve profesyonel bir görünüm verebilir. Givest’in bu site cildi, daha fazla potansiyel bağışçının ve sponsorun dikkatini çekecek düzgün ve etkili bir web sitesi ile World Wide Web’e girmenizi sağlayacaktır.
Toplam 09+ HTML sayfasından oluşan Givest, benzersiz bir ana sayfa düzeni ile mevcuttur. Ana sayfada, Blog yazılarından Kahraman Bölümü, Hizmetler Bölümü, Bağış Bölümü, Eğlenceli Gerçekler Bölümü, Etkinlikler Bölümü, Referans Bölümü ve Alıntıları sergileyebilirsiniz.
Givest, tüm cihazlar, web tarayıcıları ve retina ekranlarıyla uyumlu olan iyi duyarlı bir düzeni entegre eder. Aynı zamanda hafiftir ve hız için optimize edilmiştir, birinci sınıf bir kullanıcı deneyiminden emin olur.
Dahası, Givest, sizi çok az veya hiç sürdüremeyen büyük bir güçlü ve pratik özellik paketi ile geliyor. Givest’in sunduğu bazı önemli özellikler SASS (SCSS), Pixel Mükemmel Tasarım, Çalışma Ajax İletişim Formu, Google Yazı Tipi, Kuyu Belgeleri, W3 Doğrulama İşaretlemesi, Paralaks Efektleri, CSS3 Animasyonları ve daha fazlasıdır.
Toplamda, Givest profesyonel ve mükemmel yardım web siteleri oluşturmak için mükemmel bir çözümdür. Bugün deneyin ve tüm güzelliklerden yararlanın. Bunu satın aldıktan sonra, deneyiminizi daha da iyi hale getirecek özel satış sonrası destek ve ücretsiz düzenli güncellemelerimizi alacaksınız.
Ana Özellikler Listesi: Toplam 9+ HTML sayfası
Önceden hazırlanmış ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
SASS (SCSS) Dosyası Dahil
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Yapışkan başlık
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Yaratıcı tasarım
Paralaks efektleri
CSS3 animasyonları
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap ile güçlendirilmiş 5.2.2
Kullanılmış icofont simgesi yazı tipleri
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Givest – Donation Website Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Hayır Kurumu web tasarım görseli, Hayır Kurumu web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Temel web tasarım görseli, Şablon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1199

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews