Gift Card, Wallet, Refund & Rewards – WooCommerce WordPress Eklentisi

Açıklama

Gift Card, Wallet, Refund & Rewards – WooCommerce / Hediye Kartı, Cüzdan, Geri Ödeme ve Ödüller – Woocommerce WordPress Eklentisi
WooCommerce Smart Pack, tüccarların bir cüzdan sistemi uygulamasını, müşterileri ödüllendirmesini veya iadelerine ve web sitelerinde sınırsız sayıda hediye kartı ürünü satmasına olanak tanıyan bir WordPress eklentisidir. Bu özellikler dört farklı uzantıya ayrılmıştır, uzantılar WooCommerce cüzdanları, WooCommerce geri ödemeleri, WooCommerce Ödülleri ve WooCommerce hediye kartlarını içerir. Bu uzantıların her biri, bir web sitesinde hangi özelliklere ihtiyaç duyulduğuna bağlı olarak etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.
WooCommerce Hediye Kartları
WooCommerce Hediye Kartları, tüccarların web sitelerinde sınırsız sayıda hediye kartı ürünü satmalarını sağlar. Bu uzantı, WooCommerce ürünlerinizden herhangi birini hediye kartı ürünlerine dönüştürecektir.
WooCommerce cüzdanları
WooCommerce cüzdanları, tüccarların bir e-ticaret cüzdan sistemi çalıştırmasına izin verir. Cüzdan Sistemi, müşterilerin bir ön fon depozitosu yapmalarına ve daha sonra bu fonları web sitenizde bir ürün satın almak için kullanmasına olanak tanır.
WooCommerce geri ödemeleri
WooCommerce Geri Ödemeleri, tüccarların müşteri siparişlerini iade etmesine izin verir, bu uzantı cüzdan uzantısı ile tamamen uyumludur.
WooCommerce Ödülleri
WooCommerce Rewards, tüccarların her satın alma için müşterileri ödüllendirmesine izin verir. Satıcı, her üründeki müşterileri ödüllendirme miktarını belirleyebilir. Bu uzantı, cüzdan uzantısı ile tamamen uyumludur.

Gift Card, Wallet, Refund & Rewards – WooCommerce WordPress Eklentisi; eklentisi, Kart eklentisi, Kart eklentisi, Cüzdan eklentisi, Cüzdan eklentisi, Geri Ödemek eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-134

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews