Gallery Showcase Pro for WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

Gallery Showcase Pro for WordPress / Galeri Vitrin Pro WordPress Eklentisi
WordPress için Galeri Showcase Pro WordPress için Ultimate Resim Galeri eklentisidir. Güçlü bir gönderi ve resim galerisi eklentisi. Galeri olarak yayınlarınızı sergilemek için son derece uygun.
Bu eklenti, her türlü yayın için parlak posta galerisi oluşturur. Ayrıca her galeriye dinamik içerik ekleyin. 20’den fazla çarpıcı bir havada kalma efektleri sağlar. Gönderi galerinizi ve resim galerinizi her gün benzersiz bir şekilde sergileyebileceğiniz çok sayıda çarpıcı havalanma efektinden oluşur.
Bu eklenti, görüntü farklılıklarını çeşitli vuruş efektleri ve seçenekleriyle güzel bir şekilde sergilemenizi sağlar. Her önizleme stilinin daha fazla esneklik için farklı özelleştirme seçenekleri vardır. Herkes ayarları kolayca anlayabilir.
WordPress eklentisi için Galeri Showcase Pro nerede faydalı?
Tüm WordPress web siteleri için kullanışlı WordPress eklentisi için Galeri Showcase Pro. Aşağıda, WordPress eklentisi için Creative Timeline’ı kullanmaya başlayabileceğiniz küçük bir liste var. Harika bir resim galerisi oluşturmak için destek
Bir sayfada birden fazla galeri
Portföyünüzü görüntüleyin
Galeri olarak yayınları görüntüle
Galerinizin görünümünü kolayca değiştirin
Galerinizi farklı şekilde dekore edin
Dakinelerde Çekici Gönderiler/Resim Galerisi Oluşturun: https://wordpress.org

Gallery Showcase Pro for WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, Yaratıcı eklentisi, Galeri eklentisi, Vitrin eklentisi, WordPress eklentisi, Ödül eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-263

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews