Full Page Switch – Addon For WPBakery Page Builder WordPress Eklentisi

Açıklama

Full Page Switch – Addon For WPBakery Page Builder / Tam Sayfa Anahtarı – Wpbakery Page Builder İçin WordPress Eklentisi
Animasyonlarla tam sayfa kaydırma (97 geçiş) Tamamen HTML5 & CSS3 Destekle Sidemenusupport 700+ Google Yazı Tipi Yassı ColorLogo Görüntü (Destek Retina) Özel İçerik Genişliği ve Bootstrap Containone Tıklama Tam Örnek Data50+ Basit Yükleme Döndürücüleri, tüm platformlarla CSScustom ile CSScustom ile CSScustom ile Animasyonlu Animasyonlar. Herhangi bir WordPress ThemEcustom İçerik Dolgusu (Mobil, Tablet, Masaüstü) ve Çok Daha Fazlası?

Full Page Switch – Addon For WPBakery Page Builder WordPress Eklentisi; eklentisi, Tam Sayfa eklentisi, İniş eklentisi, Navigatör eklentisi, Bir Sayfa eklentisi, Sunum eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.6’ya kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.6'ya kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-571

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews