Freewill – Handmade Rough Brush Font Yazı Tipi

Açıklama

Yeni ürünümüzün tanıtımı Freewill – Ligature ve farklı destek desteği ile el yapımı kaba fırça yazı tipi. Şablonlar, broşürler, videolar, reklam markası, logolar ve daha fazlasını tasarlamak amacıyla mükemmel olan ünlü minimalist logo tarafından desteklenmiştir.
Uniqueto Word-Mark logoları eklemek için mükemmel, sayılar ve noktalama işaretleri süper fantastik hale getirir.
Tüm yazı tiplerim gibi, eski iyi geçmişten gelen yazıdan ilham alıyor, ancak yine de güçlü bir modern görünüme sahip. Çok çeşitli stilistik alternatifleri çok yönlü tasarım seçeneklerine izin verir ve başlıklar, logolar, posterler, ambalajlar, kahve dükkanları, restoranlar, derginin başlıkları, işaretleri veya hediye/posta kartları, kafe ve düğünler için mükemmel çalışır. , çizgi film, çizgi roman vb.
Neler Dahil: Freewill (OTF/TTF)
Standart glif
Ligatür glifleri
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da PC & MacAccessedable’da çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri çok dilli destek içerir
Kullanılan Görüntü: Önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar yalnızca illüstrasyon amacına yöneliktir.
Şerefe!
Teşekkür ederim

Freewill – Handmade Rough Brush Font Yazı Tipi; Fırça yazısı, Görüntü yazısı, Modern yazısı, Zarif yazısı, Marka yazısı, Logo yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3694

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews