Forester Handbrush Business Font Yazı Tipi

Açıklama

Forester, şaşırtıcı görünümlü yazı tipleri üretmek için özel olarak yapılmış el fırçalanmış bir yazı tipidir. Belirgin vuruşlarla, bu yazı tipini doğal görünmesini sağlar, böylece tüm başyapıtlarınıza uyur.
Forester, marka projeleri, logo, düğün tasarımları, sosyal medya yayınları, reklamlar, ürün ambalajı, ürün tasarımları, etiket, fotoğraf, filigran, davet, kırtasiye ve el yazısı tadına ihtiyaç duyan projeler için mükemmeldir.
Neler Dahil: Forester (OTF/TTF/WOFF)
Web yazı tipleri
Ton glif
Ligature ve Alternatif
PC & Mac’te çalışıyor
Basit kurulumlar
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’a erişilebilir, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır.
PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir.
Yazı tipleri; için çok dilli destek içerir; Afrikaans, Arnavut, Çek, Danca, Hollandalı, İngilizce, Estonya, Fin, Fransızca, Alman, Macar, İtalyan, Letonya, Litvanya, Norveç, Lehçe, Portekizce, Slovak, Sloven, İspanyolca, İsveç.

Forester Handbrush Business Font Yazı Tipi; Fırça yazısı, Senaryo yazısı, Fırça yazısı, Düğün yazısı, El Yazısı yazısı, İşletme yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3638

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews