Faceless – Black Metal Typeface Yazı Tipi

Açıklama

Yüzsüz siyah metal yazı tipi, köklü, ancak yine de okunabilir.
Head Bangers, Black Metal ve tüm kültürlerinden esinlenilen, modern markalaşma için yeniden tasarlandı ve yeniden tasarlandı.
Promosyon malzemesi ve metal poster alıntılarından ürün ambalajına, mallara ve olağanüstü tasarımlara ihtiyaç duyan marka projelerine kadar bu yazı tipini kullanabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.
Ve bu yazı tipi logo, ambalaj, dergi, poster, film başlığı, sosyal medya gönderisi, reklam banner, kitap örtüsü, poster tırnak, reklam.
Neler Dahil: Yüzsüz (OTF/TTF)
Standart glif
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da PC & MacAccessedable’da çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri kullanılmış çok dilli destekleme içerir: önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, sadece illüstrasyon amacına yöneliktir.
Teşekkür ederim

Faceless – Black Metal Typeface Yazı Tipi; En İyi yazısı, Satıcı yazısı, Afiş yazısı, Siyah yazısı, Metal yazısı, Kaynak yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3701

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews