Facebook Page Feed Box WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Facebook Page Feed Box WordPress Plugin / Facebook Sayfa Besleme Kutusu WordPress Eklentisi
Bu öğeyi beğendin mi? Ana Envato pazar profilimizi buradan ziyaret edin: bit.ly/2eujzwl
Özelleştirmesi kolay!
Asgard Builder ile renkleri, simgeleri, yazı tiplerini, metinleri ve daha fazlasını değiştirin! Google yazı tiplerini ve yazı tipi harika simgeleri kolayca ekleyin!
Genel sayfa beslemesini görüntüleyin!
Herhangi bir genel Facebook sayfası URL’sini girin, eklenti tüm bilgileri otomatik olarak alacak ve bir beslemede görüntüleyecektir. Builder’dan seçeneklerini özelleştirin!
Uyarılarınızı Kaydet
Farklı uyarı grupları yapılandırmalarını kaydedebilir ve yükleyebilirsiniz, böylece bilgileri değiştirmek, kutuları düzenlemek, renkleri değiştirmek ve daha fazlasını kolayca düzenleyebilirsiniz!
Kullanıcı dostu
Yüzen bir unsur olarak, kullanıcılar için her zaman kolayca erişilebilir olacaktır. Her zaman açık veya kapalı başlamak için diğer birçok şeyin yanı sıra özelleştirebilirsiniz.
Onları 1 tıklama ile ekleyin!
İstediğiniz tüm uyarıları ve profilleri oluşturabilir ve “Uyarıları Yönet” sekmesinden tek bir tıklama ile temanızda etkinleştirebilirsiniz.

Facebook Page Feed Box WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Kutu eklentisi, Kurucu eklentisi, Eklenti eklentisi, Facebook eklentisi, Facebook eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-489

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews