Fabr – Industrial Business HTML Template Web Teması

Açıklama

Fabr Bu bir HTML şablonu, imalat endüstrileri, fabrika ve bitkiler için özel olarak tasarlanmıştır. Endüstri, çevrimiçi web varlığınız için en uygun olan güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Endüstri, çevrimiçi varlığınız için mükemmel bir seçim olabilir. Şirket web sitenizi yayınlamak mı arıyorsunuz? Bu şablon en iyi seçimdir.
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap 4.103 Ana Sayfa Animasyonları üzerinde tamamen duyarlı tasarım tabanları100% W3C geçerli360+ html5 ve css3easy ile CSMILECLEAN DesignSticky Headercommented ve Clean Coderetina Hazır.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Fabr – Industrial Business HTML Template Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, Kurucu web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Şirket web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-351

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews