Evidance Yazı Tipi

Açıklama

Durum, modern görünüm ve his ile sofistike bir ekran yazı tipidir. Davetiyeler, etiketler, logolar, dergiler, kitaplar, selamlama / düğün kartları, ambalaj, moda, makyaj, kırtasiye, romanlar, etiketler veya herhangi bir reklam amacı gibi diğer çeşitli resmi formlara mükemmel bir şekilde uygulanacak.
Özellikler :
büyük harf ve küçük harf (alternatif)
sayılar ve noktalama işaretleri
çok dilli
Alternatifler ve Ligatürler
PUA kodladı
Birçok Adobe uygulaması ve Corel Draw gibi OpenType özelliklerini ve glif panellerini destekleyen bir program kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz, böylece tüm glif varyasyonlarını görebilir ve erişebilirsiniz. OpenType Özelliğine Nasıl Erişilir: Letterhend.com/tutorials/using-opentype-feature-in-any-software/

Evidance Yazı Tipi; Modern yazısı, Font yazısı, Kurumsal yazısı, Minimalist yazısı, Fütüristik yazısı, Şık yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-4000

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews