EventoZilla – Event Calendar – Addon For WPBakery WordPress Eklentisi

Açıklama

EventoZilla – Event Calendar – Addon For WPBakery / Eventozilla – Etkinlik Takvimi – Wpbakery için Addon WordPress Eklentisi
Genişletilmiş sürüm, kompakt versiyon, kenar çubuğu sürümü, arama seçeneği, neredeyse tüm renk kombinasyonu ve eksiksiz bir karo takvim navigasyon sistemi ile WPBakery sayfa oluşturucu için güçlü ve zarif bir etkinlik takvimi eklentisi.
Özellikler: Şimdi rezervasyon/etkinliğe kaydolun – URL’yi ‘Etkinliğe kayıt’ yapıldığı sayfaya tanımlayabilirsiniz. URL mevcutsa bir “Şimdi Kitap” düğmesi görünecektir. “Şimdi kitap” metnini çevirme veya değiştirme seçeneğiniz var.
Duyarlı Tasarım – Etkinlik takvimi, herhangi bir cihazın, ekranın ve oryantasyonun genişliğine uyum sağlayacaktır. Tam genişlik veya ortalanmış seçeneğe sahiptir.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
İki sürüm – Tam karo takvim navigasyon sistemi ve aramaya sahip genişletilmiş bir sürümünüz ve aylar navigasyon ve arama ile kompakt bir sürümünüz var.
Etkinlik Ayrıntıları – Her etkinlik için başlık, başlangıç ??tarihi ve bitiş tarihi, adres, olay ayrıntıları, kıyafet kodu ve organizatör bilgilerini tanımlayabilirsiniz.
Çok Günlük Etkinlik – Her etkinlik için, sadece 1 günlük bir etkinlik olmaması durumunda süresi için bir zaman aralığı ayarlayabilirsiniz.
Paylaşın – Her etkinliği Facebook, Twitter veya Pinterest’te paylaşabilirsiniz.
Arama seçeneği – Olaylar listesinde bir etkinlik arama seçeneğiniz vardır.
Kenar çubuğu sürümü – Takvimi kenar çubuğu alanına sığacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
Olay seçeneğini iptal edin – Bir olay iptal edilmişse, silmeye gerek yoktur. “Etkinlik İptal Edilen” seçeneğini etkinleştirebilirsiniz ve etkinlik listesinde iptal edildiği şekilde görüntülenir.
Çok Molor Seçeneği – Neredeyse tüm renk kombinasyonlarını yapılandırabilirsiniz.
Tam Takvim – Genişletilmiş sürüm için, etkinliklerin vurgulandığı karmaşık bir karo takvimine sahip olabilirsiniz ve aylar ve yıllarda hızlı bir şekilde gezinebilirsiniz.
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla takvim (her bir takvim) ekleyebilirsiniz.

EventoZilla – Event Calendar – Addon For WPBakery WordPress Eklentisi; eklentisi, Sayfa eklentisi, Kurucu eklentisi, Eklenti eklentisi, Duyarlı eklentisi, Aramak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-322

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews