Epic Review – WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Epic Review – WordPress Plugin / Epic Review WordPress Eklentisi
Epic Review – WordPress Eklentisi ve Elementor & WPBakery Page Builder için ONS ADDS
Ürünler, filmler veya diğerleri hakkındaki görüşlerinizi göstermek için mükemmel inceleme eklentisi.
Genel Özellikler Review Makalesi: Bir inceleme makalesi oluşturun ve herkese neyi incelediğinizi bildirin.
İnceleme ve İştirak: İnceleme yayınlarınıza yönlendirme ve ortaklık bağlantıları ile daha fazla para kazanın. Birden fazla bağlı kuruluş kaynağı, fiyatları ekleyebilirsiniz ve sistemimiz en iyi fiyatı otomatik olarak hesaplayacaktır.
Derecelendirme Türleri: Seçebileceğiniz üç tür derecelendirme vardır: nokta, yıldız ve yüzde. O zaman skor aralığını 1 ila 10 arasında seçebilirsiniz.
Sayfa Oluşturucu Desteği: Eklentiler Elementor & WPBakery Page BuilderPage Builder FeaturesSelect İnceleme: En iyi incelemenizi sergileyin. Sayfanızda vurgulanacak bir makaleden herhangi bir incelemeyi seçin.
İnceleme Arama: Kullanıcılarınızın inceleme makalelerinizde kolayca arama yapmasına ve gezinmesine izin vermek. Widget Özellikler Tekrar: Makalenin incelemesini makalenin aşağıdan yana kenar çubuğunda göstermenize izin verin.
İnceleme Listesi: Kenar çubuğunuzdaki son inceleme makalelerinin bir listesini gösterin ve kullanıcınızın diğer incelemelerde gezinmesine izin verin.

Epic Review – WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Bağlı Kuruluş eklentisi, Element eklentisi, Gutenberg eklentisi, Oran eklentisi, Değerlendirme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-676

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews