Elementor Image Comparison WordPress Eklentisi

Açıklama

Elementor Image Comparison / Elementor Görüntü Karşılaştırması WordPress Eklentisi
Wiloke Image Karşılaştırma-Önceden Farklı Farklılıklar Vurgulayın
————————————————– ————–
Wiloke görüntü karşılaştırması, 2 görüntü arasındaki öncesi durumları vurgulamak için basit ve görsel bir yoldur. Müşterileri meşgul eden etkileşimli sürükleme-eşleşmeyi destekler.
### Saniyeler içinde karşılaştırın ve kontrast
Wiloke görüntü karşılaştırması, ister bir gün gece, malzeme-yemek, yaz-kış veya geçmişe ait karşılaştırma olsun, iki görüntü arasında herhangi bir fark görmenize yardımcı olur. Ayrıca ürünlerinizi kullandıktan sonra müşterilerinizin ne kadar pozitif değiştiğini göstermek isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken resimlerinizi yüklemek ve bunları karşılaştırmaktır!
### Ürününüzün nasıl öne çıktığını vurgulayın
Pazarlama söz konusu olduğunda, ürününüzün kalabalıktan nasıl öne çıktığını gösterebilmeniz önemlidir. Wiloke Image karşılaştırma eklentisi, ürününüzün diğer ürünlerin yanında nasıl yığıldığına dair görsel bir gösteri sunarak bunu yapmanıza yardımcı olur.
### İklim Değişikliği Kahramanları? Evet!
Eklentimiz iklim değişikliği gibi anlamlı kampanyalarda kullanılır. Örneğin, iklim değişikliğinin çevremiz üzerindeki etkilerini vurgulamak için Wiloke kullanabilirsiniz. Bu özellikle çevre dostu ürünler sattığınızda kullanışlıdır.
### Herhangi bir yerde herkesle karşılaştırın
İki görüntüyü karşılaştırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece karşılaştırmak istediğiniz iki görüntüyü yükleyin ve eklentimiz geri kalanını yapar. Cep telefonunuzda veya tabletinizde masaüstünüzde olduğu kadar kolay!
### Bir resim kelimelerden daha fazlasını söylüyor
Bazen bir kavramı sadece kelimelerle açıklamanın zor olduğunu anlıyoruz, ancak iki görüntüyü görsel olarak karşılaştırabildiğinizde, neyin farklı olduğunu ve neden önemli olduğunu görmek çok daha kolay. Wiloke görüntü karşılaştırması için bunu sizin için yapmak sadece birkaç saniye sürüyor!

Elementor Image Comparison WordPress Eklentisi; eklentisi, Sonrasında eklentisi, İmaj eklentisi, Karşılaştırmak eklentisi, Karşılaştırma eklentisi, Önce Sonra eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-280

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews