Elementor Card Addon WordPress Eklentisi

Açıklama

Elementor Card Addon / Elementor Card Addon WordPress Eklentisi
Wil Metin Kartı Addon – Artık sıkıcı içerik bloğu yok
WIL Metin Kartı, web siteniz için herhangi bir kodlama bilgisi olmadan içerik bloğu şablonları oluşturmanıza izin veren bir eklentidir. WIL metin kartı ile yapının nasıl oluşturulduğundan endişe etmeden içerik yazabilirsiniz.
Saniyeler içinde ilgi çekici bir içerik bloğu oluşturun
Metin kutusu, metin sütunu, metin karusel, slayt gösterisi ve görüntü ile zengin metin gibi açılış sayfalarınız için çeşitli blok şablonları arasından seçim yapın. Ayrıca hareket efektleri, CTA düğmeleri ve simgeler gibi gelişmiş özellikler sunar.
Güvenle Yazın
Eklentiyi, e-ticaret sitenizden müşteri geliştirme için web sitenize kadar herhangi bir amaç için kullanabilirsiniz. İçerik mantıklı ve güzel bir şekilde yapılandırılır, böylece tüm okuyucular daha ileri gitme konusunda meşgul ve heyecanlı tutulur. Her içerik kartı, bir güç ve denge tabanı üzerine inşa edilmiştir, bu da her şeyi tek bir sayfada uyumlu hale getirir.
Kullanımı kolay, çok hızlı ve duyarlı
Eklentiyi özelleştirmek için herhangi bir WordPress temasını kullanabilirsiniz. Sizin için inşa ettik, bu yüzden ilk kez basit. Gereken karmaşık ayarlar veya ayar seçeneği yoktur. WIL Metin Kartı ayrıca herhangi bir ekran boyutu için mobil optimize edilir.
Fiyat uygun fiyatlı
Eklenti, markanız için birinci sınıf bir sunum sağlayan metin bloğu şablonları oluştursa da, fiyatı cep dostu ve hatta küçük olanlar için uygundur.
WIL Metin Kartı, sıkıcı metni etkileşimli bir metin haline getiren zarif metin yapıları sunar. Öğrenme eğrisi yok – sadece doğru şablonu seçin ve yazmaya başlayın!

Elementor Card Addon WordPress Eklentisi; eklentisi, Metin Kartı eklentisi, Elementorcard eklentisi, Vitrin eklentisi, Takım eklentisi, Team Showcase eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-269

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews