Eduhome – Education HTML Template Web Teması

Açıklama

EDUHOME – Eğitim HTML şablonu güçlü bir HTML5 şablonudur. Kurumsal, iş, eğitim, ajans, spor, dergi, düğün, portföy, blog, sadaka, üniversite, kar amacı gütmeyen kuruluş, serbest çalışan veya özgeçmişte zahmetsiz görünen bu şablonla ne istersen inşa edin, her şey sis ile mümkündür. Tüm bu özelliklerle harika bir şey oluşturabilirsiniz. Bir sürü güzel seçenek ve özellik ile nihai esnektir.
Tamamen duyarlı tasarım ve temiz tüm büyük el cihazlarında test edildi. Her site gelişimini kolayca destekleyebilecek sınırsız olasılıklar ve esnek. Beklemeyin-şimdi başlangıçınızı başlatın!
Ana Özellikler Valid HTML5 ve CSS3
Düzgün, temiz ve basit tasarım
Yaratıcı ve modern tasarım
Toplam 10 HTML Sayfa
Bootstrap v5.2.2’ye göre inşa edilmiş
Tamamen duyarlı
5 ana sayfa
4 ana sayfa
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
İyi yorumlanmış HTML ve CSS dosyaları
Google Yazı Tipleri
Çalışma İletişim Formu
İyi belgelenmiş

Eduhome – Education HTML Template Web Teması ; Akademik web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Kolej web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Portföy web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1246

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews