Dysanian – Hand Drawn Sans Font Yazı Tipi

Açıklama

Dysanian, doğal bir stil ve dramatik hareketle elle çizilmiş sans yazı tipidir. Rasgele ve hızlı bir şekilde yazılmış otantik bir yazı tipidir.
Her glif üretir. Ardından bir vektör formatında izleyin ve bir yazı tipine dikkatlice hazırlayın.
Bu yüzden Dysanian’ın şık, otantik ve güçlü karakteristik daha doğal bir görünüme sahip.
Dysanian tasarımlar, markalaşma projeleri, logo tasarımı, ürün ambalajından alıntı ve başka bir proje thet için mükemmel güçlü fırça yazı tipi gerektirir.
Dysanian 4 stil normal, italik, siyah ve siyah italik stiller şablonlar, broşürler, videolar, reklam markaları, logolar ve daha fazlasını tasarlamak amacıyla mükemmeldir.
Sevgi ve tutku ile manuel olarak hazırlanan bu yazı tipi, logolar, basılı alıntılar, davetiyeler, kartlar, ürün ambalajları, başlıklar, log, antetli kağıt, poster, etiket vb. Gibi bir sonraki yaratıcı projeniz için mükemmeldir.
Neler Dahil: Dysanian (OTF/TTF)
Dysanian italik (OTF/TTF)
Dysanian Siyah (OTF/TTF)
Dysanian Siyah İtalik (OTF/TTF)
Standart glif
Çok dilli
Web yazı tipi
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’da PC & MacAccessedable’da çalışır, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır. PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir. Yazı tipleri kullanılmış çok dilli destekleme içerir: önizlemede kullanılan tüm fotoğraflar/resimler/vektör dahil edilmez, bunlar sadece illüstrasyon amacına yöneliktir.
Teşekkür ederim

Dysanian – Hand Drawn Sans Font Yazı Tipi; Otantik yazısı, Sans yazısı, Görüntü yazısı, Modern yazısı, Zarif yazısı, Marka yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3972

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews