Dofta Yazı Tipi

Açıklama

Dofta, ligatürlerle de tam çok dilli gliflerle bir Serif dekoratif yazı tipidir. Dofta normal tarzla gelir, bu yazı tipini tüm tasarım projelerinde kullanılabilir ve senaryo yazarı veya el yapımı yazı tipleri, başlıklar, posterler, kartpostallar, davet, düğün işareti, işaret boyama, tabela ve çok daha fazlası ile eşleştirmek için mükemmel çalışır.
Dofta’yı deneyin, Opentype özelliklerinin zenginliğinin tadını çıkarın ve onun eğlenceli ve zarif heyecanının sizi mutlu etmesine ve yaratıcılığınızı geliştirmesine izin verin! Bu yazı tipini çok kolay kullanabilirsiniz.
Çok dilli destek ve özel ligatürler
İndirmeniz OTF & TTF format dosyalarını içerir. Adobe Illustrator ve Coreldraw X sürümleri gibi Opentype özelliklerini destekleyen programlarınız yoksa, Font Book (Mac) veya karakter haritası (Windows) kullanarak tüm alternatif uçan makinelere erişebilirsiniz.

Dofta Yazı Tipi; Ligatürler yazısı, Eşsiz yazısı, Kalite yazısı, Logo yazısı, Güzel yazısı, Düğün yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3969

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews