Dinex – One Page Restaurant Template Web Teması

Açıklama

Dinex, her türlü restoran için uygun modern bir tasarıma sahip tamamen duyarlı bir şablondur. Şablon, güçlü bir tam ekran arka plan videosu ve görüntüleri sunmaktadır.
Dinex, bir web sitesi oluşturmanızı kolaylaştırır. Çok popüler bootstrap çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir, böylece temiz, semantik HTML ve iyi yapılandırılmış CSS sunar. Kod mükemmel biçimlendirilir ve yorumlanır, bu nedenle özelleştirme söz konusu olduğunda kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Dinex – One Page Restaurant Template Web Teması ; Fırın web tasarım görseli, Çubuk web tasarım görseli, Burger web tasarım görseli, Kafe web tasarım görseli, Şef web tasarım görseli, Kahve web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-453

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews