Decoode Futuristic Business Font Yazı Tipi

Açıklama

Decoode, teknoloji, bilimkurgu, bilim ve fütüristik bir his gerektiren her türlü proje gibi işler veya ürünler için mükemmel olan fütüristik bir yazı tipi ekranıdır.
Decoode, marka projeleri, logo, düğün tasarımları, sosyal medya yayınları, reklamlar, ürün ambalajı, ürün tasarımları, etiket, fotoğraf, filigran, davet, kırtasiye ve el yazısı tadına ihtiyaç duyan projeler için mükemmeldir.
Neler Dahil: Decoode (OTF/TTF/WOFF)
Web yazı tipleri
Ton glif
Ligature ve Alternatif
PC & Mac’te çalışıyor
Basit kurulumlar
Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign’a erişilebilir, hatta Microsoft Word üzerinde çalışır.
PUA kodlu karakterler – ek tasarım yazılımı olmadan tamamen erişilebilir.
Yazı tipleri; için çok dilli destek içerir; Afrikaans, Arnavut, Çek, Danca, Hollandalı, İngilizce, Estonya, Fin, Fransızca, Alman, Macar, İtalyan, Letonya, Litvanya, Norveç, Lehçe, Portekizce, Slovak, Sloven, İspanyolca, İsveç.

Decoode Futuristic Business Font Yazı Tipi; Senaryo yazısı, Tipografi yazısı, El Yazısı yazısı, Güçlü yazısı, Marka yazısı, Logo yazı tipi olarak kullanılır.

Diğer WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya, Dosya + Kurulum

Türü

Boyut

Ürün Kodu

WPFNT11-3731

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews