CV/Resume Template Web Teması

Açıklama

CV / Özgeçmiş / VCARD & Portfolio HTML Şablonu LMPIXELS – Kendinizi tanıtmak için premium bir araç. Geniş ekran monitöründen cep telefonuna kadar herhangi bir cihazda çarpıcı görünmeye hazır. 4 güzel renk şemaları yerleşiktir ve bağlantılar, düğmeler, menü bağlantıları vb. Gibi öğelere herhangi bir renk ayarlaması kolaydır.
Ana özellikler
HTML5, CSS3 ve JQuery Powered
Duyarlı tasarım
4 renk şeması
Çapraz Tarayıcı Uyumlu
Filtreli güçlü portföy, katı Ajax portföy detayları
Esnek resimler ve videolar (çeşitli yön oranlarına yerleştirilmiş duyarlı videoyu destekler)
Tamamen Çalışma İletişim Formu
Özelleştirmesi kolay: yazı tipleri, renkler, içerik vb.
Temiz, Geçerli ve Yorumlanan Kod
Yardım Dosyası dahil (şablonun nasıl düzenleneceğine dair ayrıntılı talimatlar.) Etiketler
Özgeçmiş, Özgeçmiş Şablonu, Kişisel Site, Özgeçmiş Sitesi, Portföy, VCARD, Profil, Minimal, Minimal VCARD, Minimal Şablon, Yaratıcı, Modern, Temiz, CV, Çevrimiçi CV, Yaratıcı Portföy, Çevrimiçi Özgeçmiş, Yaratıcı CV, Vcard Tema, Temiz VCARD , kişisel, gönderiler, güçlü, animasyonlu, 3D, geçişler, slaytlar, duyarlı, retina, etkileyici, zaman çizelgesi, serbest çalışan, tasarımcı, en iyi, bir sayfa, profesyonel, beceri, eğitim, sanatçı, yapıcı, uzman, öğrenci, CEO, Tıp, Danışman, Başlangıç, Fotoğraf, Stüdyo, Ajans, Kolay Özelleştirilebilir, Kolay, Pazarlama, Analist, Etkinlik, İletişim, Sosyal, SEO
Not: Ekran görüntülerinde gördüğünüz görüntüler yalnızca demo amaçlı kullanılır, bunlar indirme paketine katılmaz.

CV/Resume Template Web Teması ; Sürdürmek web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Profesyonel web tasarım görseli, Çevrimiçi web tasarım görseli, En İyi web tasarım görseli, Vcard web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, HTML, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1255

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews